StocX

В Японії bitcoin – традиційні гроші

В Японії bitcoin – традиційні гроші

В Японії прийняли новий закон, який дозволяє використовувати біткойн (біткойн – це мережа, яка створює нову платіжну систему цифрових грошей) в якості законного платіжного засобу. З квітня 2017 року будь-яка компанія зможе отримати ліцензію на використання криптовалюти, проте спершу доведеться заплатити $ 300 000 і пройти податковий аудит.
Також на рахунку компанії має бути не менше $ 100 000. Із цього випливає, що влада навмисно встановила такі високі розцінки, щоб обмежити доступ до легального ринку біткойнів для невеликих компаній та приватних осіб. Компанії будуть виконувати також інші вимоги, щоб довести, що вони не використовують криптовалюту в злочинних цілях. Зокрема їм доведеться проходити регулярні перевірки в податковій службі.
Метою регулювання є удосконалення процесу спостереження за Bitcoin і іншими віртуальними валютами, а також впровадження ідентифікації особистості користувачів, які відкривають віртуальні гаманці. Воно також передбачає реалізацію механізмів контролю за операціями, які могли б належати терористичним організаціям.
Така система регулювання пов’язана з тим, що в 2014 році власники криптовалюти в Японії стали жертвами великого шахрайства. Обмінник біткойнов Mt.Gox раптово припинив свою роботу, у результаті чого багато користувачів втратили великі суми. Вони не змогли вимагати компенсації в суді, так як біткойни не визнавалися матеріальною власністю.
Ще рік тому вперше заговорили про подібну ініціативу в Японії. Ліберально-демократична партія запропонувала законопроект, який прирівнює біткойн та інші криптовалюти до законних платіжних засобів. В Японії близько 5 000 підприємців і онлайн-магазинів приймають оплату в біткойнах.
За останні місяці оборот біткойнів у країні зріс. З квітня по грудень 2016 року кількість власників цифрової
валюти виросла на 62 000 осіб. Восени 2016 року японське агентство фінансових послуг також планувало ввести регулювання для віртуальної валюти.
За його умовами, компанії, які реалізують комп’ютерні ігри в Японії, повинні забезпечувати віртуальні гроші реальними.

Рейтинг
Поділитися: