StocX

Курс біткоін залишається вищим за відмітку в 4000 $

Курс біткоін залишається вищим за відмітку в 4000 $

Курс біткоін залишається вищим за відмітку в 4000 $, а 24-годинний обсяг його продажів перевалив за 3 млрд $

Протягом всього останнього тижня ми мали можливість спостерігати чудові рухи курсу біткоін, але всі прекрасно знають, що такий імпульс можна підтримувати нескінченно. Зараз один BTC коштує трохи більше 4000 $.

Характерно згадати, як розвивалася ситуація на минулому тижні. Один біткойн коштував 3 220 $ 6 серпня, всього тиждень тому. Сьогодні той же біткойн додав майже 30% вартості. Незважаючи на те, що в даний момент ціна злегка відкоригувалася, немає причин занадто турбуватися. Корекції відбуваються в криптовалютном світі весь час і в кінцевому підсумку призводять до нового зростання цін.

З останніх біржових новин ні для кого не стане сюрпризом те, що корейські біржі знову домінують в обсязі торгів. Bithumb є лідером на ринку з більш ніж 350 млн $ в 24-годинному відношенні. Це вражаюче число для однієї платформи, де в цілому вісім додаткових торгових пар згенерували більше 100 млн $ обсягу торгівлі біткоін протягом 24 годин. Такі кількості безпрецедентні і раніше не реєструвалися, що вказує на дуже бичачий настрій корейців щодо біткоін.

Той факт, що Bithumb як і раніше являє 11,47% всіх біткойн-транзакцій, незважаючи на те, що не так давно був зламаний, говорить багато про що. Зокрема, про те, наскільки сильна позиція цієї біржі на азіатських ринках.

Також на вчорашній день була зафіксована ще одна нова хвиля: 24-годинний обсяг продажів по біткоін в світі перевершив 3 млрд $. Ніхто не знає напевно, що буде далі, однак можна з упевненістю сказати: в доступному для огляду майбутньому люди продовжать дуже уважно стежити за ціною біткоін.

Нагадуємо, що два місяці тому ми публікували статтю про те ,що біткоін перевищив історичний максимум і не зупиняється.

Не пропусти наші яскраві моменти в Instagram та Facebook

Рейтинг
Поділитися: