StocX

Курс Вitcoin перевищив історичний максимум і не зупиняється

Курс Вitcoin перевищив історичний максимум і не зупиняється

Bitcoin – унікальний платіжний інструмент. Система дозволяє не замислюватися про основні проблеми цифрових грошей: страх про «заморожування» платежу або рахунки, оподаткування. Більшість користувачів цікавить лише курс bitcoin на сьогоднішній день і в найближчому майбутньому, але ця унікальна криптовалюта говорить про те, що набагато вигідніше розглядати її як довгострокову вигідну інвестицію. Декілька років тому про цю систему говорили з обережністю, але сьогодні навіть консервативні організації готові прийняти пожертвування в цій валюті, а міжнародні онлайн-магазини продають товари за bitcoin. Можна прорахувати перспективи криптовалюти, спираючись лише на максимальну кількість можливого випуску – 21 мільйон bitcoin. Ця кількість буде випущеною до 2140 року, а на сьогоднішній день є більше половини. Уявімо, що весь 21 млн знаходиться у користувачів. За допомогою криптовалюти можна оплачувати інтернет-товари та послуги. Протягом року на Землі через інтернет продають і купують товар на суму більш ніж 1 трильйон доларів, і вона поступово зростає. Якщо всі операції будуть виконуватися у bitcoin, ціна одного складе близько 59 тисяч доларів. Пояснюється це тим, що криптовалюта анонімна, а комісія за обслуговування пластикових карт відсутня.
Інтернет – це лише “крапля в морі”. Якщо хоча б дрібні торговці перейдуть на розрахунки за допомогою bitcoin, обсяг ринку відразу збільшиться в 2-3 рази. При заміні реальних валют криптовалютою, за 1BTC стануть платити до 1 млн доларів. Тому, власникам bitcoin потрібно набратися терпіння.
Сатоши Накамото (Satoshi Nakamoto) – засновник Bitcoin, родом із Японії. Більше про нього практично нічого не відомо.
З’явилося також багато новонароджених клонів криптовалюти за останні місяці.
Теоретики стверджують, що система непридатна для бізнесу. Але великі продавці, які торгують за Bitcoin, не припиняють працювати навіть в періоди зломів бірж і стрибків курсу. З’являються сотні дрібних продавців, що пропонують підтримку криптовалюти. Проте, цей шум – ознака інтересу до активів.

Рейтинг
Поділитися: