StocX

Нафта дорожчає через несподіване скорочення запасів США

Нафта дорожчає через несподіване скорочення запасів США

Ціни на нафту показують різке падіння запасів. Інвестори сумніваються, що ОПЕК відновить рівновагу в надлишок пропозиції ринку. Brent (LCOc1) знизилися на 3 центи до $ 50,73 за барель, в той час як CLc1 збільшився на 14 центів до $ 48,46. Два контракти досягли сесійних максимумів у $ 51,44 і $ 49,07 відповідно. Контракти впали приблизно на 3 відсотки до тритижневих мінімумів після того, як ОПЕК збільшив видобуток нафти ОПЕК у травні.
Галузеві дані про запаси нафти в США від Американського інституту нафти (API) в середу сприяли підйому цін у четвер вранці. Запаси нафти у США скоротилися на 8,7 млн ​​барелів до 513,2 млн на тиждень до 26 травня, у порівнянні з прогнозами аналітиків відносно зниження всього на 2,5 млн барелів. «Це було задовго до прогнозів,» сказав Стівен Бреннок, аналітик лондонського брокера PVM Oil Associates. Організація країн-експортерів нафти і інші виробники, включаючи Росію намагаються обмежити вихід запасів, які близькі до рекордних максимумів у багатьох частинах світу.
ОПЕК минулого тижня обговорювали про скорочення обсягів видобутку нафти ще на 1-1,5 відсотки. Проте, у США видобуток нафти зростає швидко, так як нова технологія дозволяє отримувати сланцеве масло, що робить Сполучені Штати більш самодостатньою в енергії. Президент Дональд Трамп пообіцяв забезпечити додаткову підтримку для видобутку нафти США.

Рейтинг
Поділитися: