Стратегія “Торгівля по лініям тренду”

Стратегія “Торгівля по лініям тренду”

Стратегія Trend Lines

Це одна з мультивалютних торговельних стратегій, яка заснована на побудовах трендових ліній, де сама ціна є індикатором, який відображає ситуацію, яка відбувається на ринку. Ця торгова стратегія дуже проста у використанні і дає гарні результати.

В даній стратегії використовуються два тайм-фрейми – Н1 і М5. Насамперед аналізується графік Н1, а операції здійснюються на М5.

1) Необхідно визначити 2 послідовні точки на тайм-фреймі Н1, позначивши їх наприклад як “0 і 1”, через них необхідно провести трендовую лінію.

2) Далі після знаходження точок “0” і “1” необхідно перейти на інтервал “М5”.

3) Після формування мінімальної точки 1, очікуємо формування нового максимуму, який позначимо, як 2.

4) Після того як сформувався максимум, слід дочекатися корекції ціни до лінії тренду, де і буде здійснена покупка за допомогою відкладеного ордера в точці 3. Для угод на купівлю ордер слід встановлювати вище трендової лінії приблизно на 5-7 пунктів.

5) Під точку “1” розміщуємо стоп-лосс. Також можна його розміщувати на рівні під лінією тренда на рівні 20-30 пунктів.

6) Тейк-профіт розміщуємо на рівні точки 2. При бажанні можна закрити тільки частину позиції, а стоп-лосс перенести в безубиток.

При використанні даної стратегії потрібно пам’ятати про одну важливу умову, що рівень стоп лосс повинен бути як мінімум в два-три рази менше розміру тейк-профіт.

Якщо не виконується ця умова, то угода не укладається

Торгівля по лініям тренду
Торгівля по лініям тренду

Дана стратегія підходить для форекс ринку та ринку криптовалют

Поділитися:

Оставьте комментарий