StocX

Студент став мільйонером завдяки віртуальній валюті

Студент став мільйонером завдяки віртуальній валюті

У Норвегії студент Крістофер Кох став мільйонером, купивши віртуальну валюту в якості експерименту і просто забув про свою покупку на 4 роки.
Навчаючись в університеті у 2009 році він писав дипломну роботу по криптографії, випадково натрапив на віртуальну валюту Bitcoin. Із метою експерименту, він обміняв 150 крон (близько 27$) на 5,000 цифрових «монет». Після чого, забув про них на кілька років. Коли новини про шалений ріст популярності біткойнів з’явлися у всіх ЗМІ, Крістофер згадав про свої вкладення і вирішив перевірити стан свого електронного гаманця. Коли він виявив, що через зростання курсу біткойнів його 27$ перетворилися в 886 000$, то був шалено здивованим. А за курсом на сьогоднішній день, ця
сума перетворилася в 2 мільйони доларів. Студент продав частину монет і купив квартиру.
Кількість цифрових монет обмежена (може бути не більше 21 мільйона), а їх вартість визначається балансом попиту і пропозиції. Попит в усьому світі постійно зростає, що призводить до зростання курсу валюти в довгостроковій перспективі. В 2011 році курс біткойнів вперше досяг рівня 1$, а в 2013 – 100$ за одну монету. Експерти вважають, що потенціал біткойнів може бути повністю реалізований протягом 5-10 років. У Канаді тепер можна бміняти біткойни на канадські долари в спеціальних банкоматах.
На сьогоднішній день існують думки, що за криптовалютою майбутнє, і вона має всі шанси витіснити долар. У зв’язку з цим, США здійснює контроль обороту віртуальних валют.

Рейтинг
Поділитися: