StocX

Інструкція, яка допоможе вам купити свій перший біткоін.

Інструкція, яка допоможе вам купити свій перший біткоін.

Хочете познайомитися з захоплюючим світом криптовалют? Редакція StocX підготувала для вас інструкцію, яка допоможе вам купити свій перший біткоін.

За останні кілька місяців криптовалюта, така як біткоін, лайткойн і ефіріум, стрімко подорожчали, а інтерес до цих інструментів зріс багаторазово. У зв’язку з цим читачі StocX цікавляться, як вийти на цей ринок, і на що звернути увагу при покупці криптовалюти.

?Знайдіть біржу

Перше, що потрібно зробити, це знайти біржу, яка дозволяє завести на рахунок паперові гроші (долари, євро, фунти ..) звичним або доступним вам способом. Таких бірж дуже багато у всьому світі, деякі регулюються, деякі – ні. Ми рекомендуємо вам самостійно вивчити інформацію по ним і відгуки, щоб зрозуміти, кому ви готові довірити свої гроші.

Дві найбільш популярні біржі: CEX.IO і Coinbase.

Coinbase знаходиться в Сан-Франциско і має ліцензію нью-йоркського департаменту з фінансових послуг, тут можна купити або продати біткоіни, ефіріум і лайткойн. На ній торгують більше 8 млн клієнтів з більш ніж 30 країн, включаючи США, Канаду, Австралію, Сингапур і більшість країн Європи. Вона приймає оплату через PayPal, банківський переказ, кредитні / дебетові карти.

CEX.IO – британська компанія, що також працює по всьому світу з ліцензією платіжної системи в рамках FinCEN (USA). Вона пропонує можливість торгувати біткоіном і ефіріумом за долари, євро, фунти; гроші можна завести на рахунок банківським переказом, а також через кредитну / дебетову карту. Можна зареєструватися за допомогою профілю в соціальній мережі, наприклад, Facebook.

Якщо ви не хочете відправляти гроші банківським переказом або через кредитну карту, купуйте біткоіни за готівку через localbitcoins.com Цей сервіс підтримує всі валюти і пропонує різноманітні способи оплати: готівка, Neteller, Webmoney, Skrill, Moneybookers, PayPal, Western Union і багато іншого.

?Відкрийте гаманець

Біржі не дуже надійне місце для довгострокового зберігання своїх криптогрошей. Для цього існують гаманці. Це спеціальне програмне забезпечення, пристрій або онлайн-сервіс для зберігання приватних ключів для ваших криптофінансів.

Криптовалютних гаманців ще більше ніж бірж, при цьому практика показує, що багато хто з них можуть виявитися небезпечними або шахрайськими. У зв’язку з цим ми радимо уважно вивчати інформацію про постачальника послуги гаманця і завжди орієнтуватися на передові стандарти забезпечення безпеки. До них відноситься сильний пароль, багато-ступенева авторизація, шифрування гаманця і регулярне збереження резервних копій на різних пристроях.

Найпростіший і надійний спосіб – це купити спеціальний пристрій для криптогаманця. Зараз найбільш популярними серед подібних пристроїв вважаються TREZOR і KeepKey.

TREZOR розроблений польською компанією SatoshiLabs. Він підтримує біткоіни, лайткойн, ефіріум, Деш, ефіріум класик і ZCash.

KeepKey працює з програмним гаманцем на вашому комп’ютері, він генерує приватні ключі, зберігає їх і підписує транзакції. Пристрій підтримує біткоіни, ефіріум, лайткойн, доджкойн, Деш і неймкойн.

наш канал новин в Telegram

Рейтинг
Поділитися: