10 книг, які допоможуть стати багатим

10 книг, які допоможуть стати багатим

10 книг, які допоможуть вам переосмислити ставлення до грошей, контролювати витрати, грамотно інвестувати і досягати фінансових цілей.

1. «Давай поговоримо про твої доходи та витрати», Карл Річардс

Карл Річардс – відомий популяризатор фінансового планування. Його часто запрошують виступати на конференціях, а його підручники з планування розходяться величезними тиражами по світу. За допомогою візуальних начерків Карл спрощує складні терміни і буквально на пальцях пояснює основні закони економіки і інвестування.

У книзі Карл Річардс дає рекомендації, які допоможуть вам усвідомлено робити покупки, дотримуватися особистого фінансового плану і не піддаватися маркетинговим прийомам. Фінансовий успіх неможливий без суворої дисципліни, і в книзі ви знайдете поради, за допомогою яких наведете порядок в гаманці, голові і перестанете бездумно витрачати гроші, слідуючи миттєвим бажанням.

2. «Як скласти особистий фінансовий план і як його реалізувати», Володимир Савенок

Якщо вам не вдається накопичувати кошти і доводиться жити від зарплати до зарплати, на допомогу прийде підприємець і експерт в управлінні фінансами Володимир Савенок. Основні секрети багатства і процвітання він розкриває в книзі, яка допоможе підібрати індивідуальну стратегію інвестування. З підтримкою автора ви досягнете фінансової незалежності.

Ця книга не про жорстку економію, яка в більшості випадків веде до зривів і безглуздих витрат. Мова йде про фінансову грамотність, про вибудовування відносин з грошима. Фінансовий комфорт можливий, якщо ви будете слідувати ненав’язливим рекомендаціям автора. Примітно, що Володимир Савенок враховує повсякденні реалії і робить поправки на світову фінансову кризу, наслідки якого досі відчутні. Ви зрозумієте, як скласти особистий фінансовий план, щоб змусити гроші працювати на вас.

3. «Голодний і Бідний!», Джон Даймонд

Багатий життєвий досвід дозволив Джону Даймонду стати затребуваним спікером багатьох престижних конференцій. Він пройшов шлях від хлопця з бідної родини, якого мати навчила шити, до засновника міжнародної модної імперії і точно знає, що бідність і відчай стимулюють і дозволяють мислити нестандартно. Сьогодні Джон Даймонд – один з найуспішніших фахівців з брендингу, до його послуг вдаються багато міжнародних компаній, в тому числі Nike.

У книзі Джон Даймонд розкриває власні секрети успіху та багатства, а також ділиться ідеями, які при належному застосуванні мають шанси стати прибутковими стартапами. Автор вірить в кожного свого читача і доступними словами мотивує на перемогу. Ключ до успіху лежить в порожніх кишенях, порожньому банківському рахунку –  це відмінний початок грандіозного шляху до багатства і процвітання.

4. «Чому я навчився, втративши мільйон доларів», Джим Пол і Брендан Мойніхан

Американський економіст і трейдер Насім Талеб з великим схваленням відгукнувся про спільне творіння мільйонера Джима Пола і професора фінансів Брендана Мойніхана. Головна відмінність книги від всіх інших в тому, що вона заснована на історії грандіозної невдачі і втрати. Джим Пол всього за кілька місяців втратив більше мільйона доларів і заліз у великі борги. Фінансове фіаско змусило його по-новому поглянути на причини краху. Результатом стало масштабне дослідження психологічних чинників, що ведуть до провалу.

Головна мораль сумної історії з хорошим кінцем – не брати втрати занадто близько до серця. Важливо розуміти, що за успіхом часто слідує невдача, а це хороший привід переосмислити цінності і ставлення до грошей в цілому. Читач книги переконається, що сліпо вірити у власну невразливість не можна. Головне – продовжувати йти далі, коректуючи обраний курс і проявляючи гнучкість.

5. «Психологія інвестицій», Карл Річардс

Ми всі робимо помилки по відношенню до своїх коштів – пора визнати неприємну істину. І деякі помилки обходяться занадто дорого. Всьому виною емоції, вони штовхають нас продавати активи, слідуючи за істеричним ринком. Ми купуємо, коли відчуваємо хвилю оптимізму. Це логічно, але зовсім не раціонально. Книга фахівця з фінансового планування і спікера багатьох конференцій Карла Річардса допоможе по-новому поглянути на поширені методи управління фінансами.

За допомогою порад автора ви виявите пробіли в стратегії управління інвестиціями, щоб скласти дійсно працюючий план. Карл Річардс ділиться методами, які допоможуть уникнути типових пасток в світі фінансів, щоб ви перестали бездумно витрачати не тільки гроші, але і час і сили. З книги ви дізнаєтеся, які нюанси психології зроблять вас успішним вже в недалекому майбутньому.

6. «Підлі ринки і мозок ящера», Террі Бернхем

Террі Бернхем, доктор філософії і професор економіки Гарвардської школи економіки, пропонує застосувати науку ірраціональності до особистих фінансів. Традиційне припущення про раціональність ринку фінансів і людей, які грають на цьому ринку, застаріло. Дослідження показують, що поведінка інвесторів часто по-справжньому нерозважлива. Щоб досягти успіху, потрібно знайти нові способи та напрямки інвестування.

Книга переверне ваше уявлення про світ фінансів і економіки. Автор розкриває біологічні причини ірраціональної поведінки людей і пояснює, як мозок спонукає нас приймати ті чи інші рішення. Купівля акцій, валюти, золота, нерухомості, отримання кредитів – ці процеси контролює найдавніша частина мозку, так званий мозок ящера.

7. «Правила багатства. Свій шлях до добробуту », Річард Темплара

Англійський письменник і автор бестселерів знає, що заважає людині бути багатим і щасливим. Шлях до успіху починається з розбору основних понять: що для вас значить бути багатим і яка межа ваших мрій? Друге важливе питання, на думку автора, такий: що заважає конкретно вам стати людиною своєї мрії? Для одних перешкодою стала лінь, інших утримують на місці помилкові переконання, треті змирилися з бідністю. Тим часом потенціал кожної людини величезний.

Річард Темплара розкриває секрет щастя і успіху багатих людей. Правила прості: досить повірити в себе і усвідомити свою значимість, щоб добитися процвітання. Автор мотивує почати успішне життя вже зараз, не чекаючи понеділка або нового року. Тепла підтримка Річарда Темплара допоможе змінити власне життя і стати тим, кого ви бачите в своїх мріях.

8. «Уоррен Баффет. Як 5 доларів перетворити в 50 мільярдів », Роберт Хагстром

Уоррен Баффет – людина-легенда. Найбільший інвестор століття, найбільший благодійник і один з найбагатших людей планети, другий за багатством в США, відомий під прізвиськом Провидець. Удача, успіх і гроші немов самі собою йдуть в його руки. Вперше Баффет спробував себе на ринку цінних паперів у віці 11 років. У 13 майбутній Чарівник з Омахи подав першу декларацію про доходи. При цьому фінансовий геній відрізняється простотою і скромністю в спілкуванні і життя.

У книзі наведено докладний аналіз принципів фінансового успіху підприємця. Автор книги не обмежується конкретними методами інвестування Баффета, але призводить універсальні принципи управління капіталом, які з успіхом можуть застосовувати на практиці всі бажаючі.

9. «Мільйон для моєї дочки», Володимир Савенок

Підприємець, фінансовий консультант, засновник консалтингової компанії Володимир Савенок знає, як накопичити кругленьку суму для дочки або сина. Незвичайний формат книги – зошит для записів – спонукає відразу ж приступити до дій і почати збирати капітал тут і зараз. Автор розповідає не тільки про те, як накопичити кошти, а й про те, як захистити банківський рахунок від інфляції. Все по-чесному: описані методи Володимир Савенок випробував на собі.

Книга стане в нагоді тим, хто думає про майбутнє, будує сімейний бюджет на перспективу і вже зараз шукає шляхи забезпечення майбутнього своїх дітей. Підтримка автора зробить процес нудного механічного накопичення цікавим і ефективним. Глави книги супроводжуються оригінальними ілюстраціями: її можна читати разом з дитиною старше 10-12 років, щоб заодно пояснювати основні принципи фінансового планування.

10. «Чому багаті стають багатшими», Роберт Кіосакі, Том Уілрайта

Роберт Кіосакі – американський підприємець, інвестор і засновник освітньої компанії, в якій вчать правильно поводитися з особистими фінансами. Том Уілрайта відомий як успішний консультант у сфері бізнесу. Спільна праця двох видатних особистостей розкриває секрети успішності і процвітання. Багатьом здається, що багатими стають лише люди з певними якостями характеру і умінням передбачати майбутнє. Насправді процвітає той, хто не боїться брати відповідальність за своє життя на себе.

У книзі ви знайдете техніки, які допоможуть змінити життя, правильно вкладати гроші і планувати фінанси, щоб працювати на перспективу і отримувати постійний дохід. Автори діляться новими ідеями, які змінять ваші уявлення про багатство і способи заробітку на життя. Головний принцип накопичення багатства – не зупинятися в розвитку – може взяти на озброєння кожен.

Нагадуємо, що ми раніше писали 16 навичок, надбання яких не раз окупиться в житті

Не пропусти наші яскраві моменти в Instagram та Facebook

Поділитися: