10 секретів успіху

10 секретів успіху

У чому ж полягають секрети успіху багатих людей? Насправді вони прості і доступні абсолютно кожному. Наводимо 10 секретів успіху:

 • Головна відмінність більшості успішних людей полягає в тому, що вони знайшли своє улюблене заняття і перетворили його в прекрасний вид доходу. “Знайдіть роботу до душі – і вам не доведеться працювати жодного дня”.
 • Всі успішні люди багато працюють. Вони знають, що успіх це всього лише 10% таланту і 90% праці.
 • Щоб досягти успіху, потрібно мати величезне терпіння. Хоча б для того, щоб піднятися в сотий раз і прийти до мети там, де більшість розчаровується і опускає руки.
 • Впевненість в собі – ще один важливий секрет. Не стояти осторонь, а сміливо кидатися назустріч труднощам. Саме так чинять усі успішні люди, поки інші пасивно спостерігають з боку.
 • Успішні люди не зупиняються, зробивши помилку. Вони витягують з неї максимальну користь і використовують отриманий досвід для досягнення подальших цілей.
 • Ще один важливий секрет успіху полягає в тому, що успішні люди не відчувають почуття страху. Найчастіше саме воно заважає зробити той самий заповітний крок на шляху до успіху, подолати свої комплекси, обставини, пережити відмови важливих, впливових людей і т.д. Подолавши цей рубіж власних побоювань, людина стає вільною від зайвих рамок і упереджень.
 • В цей же список входять і секрети успіху жінок. Кажуть, що саме жінка є автором знаменитого прислів’я про те, що по одягу зустрічають. Іншими словами, зовнішність людини і його манера одягатися дуже часто служить прохідним квитком в багате і успішне життя і формує думку оточуючих.
 • Секрети фінансового успіху багатьох багатих людей полягають перш за все в тому, що вони інвестують гроші в самих себе. Навчання, семінари та інші варіанти саморозвитку це справжній скарб для будь-якої людини.
 • Успішні люди славляться не тільки особистими подвигами, а й своїми дітищами. Наприклад, ті ж світові корпорації і знамениті бренди це теж справа людських рук. Сьогодні секрети успіху великих компаній складаються з досвіду успішних маркетингових досліджень і впроваджень. Так, наприклад, кожна фірма, що претендує на лідерство, зобов’язана:
 1. мати довгострокову мету;
 2. бачити шляхи до досягнення своєї головної мети;
 3. постійно порівнювати наявні і необхідні ресурси;
 4. мати стратегічний план розвитку і впровадження нововведень;
 5. мати план підвищення кваліфікації співробітників компанії. Поєднання всіх цих пунктів – запорука успіху практично будь-якого підприємства.
 • І наостанок, ще один важливий секрет – успішні люди ставлять нереальні цілі. Вони спеціально завищують собі планку, щоб домогтися більшого, ніж спочатку замислювалося. Кожна багата людина знає, що не буває великих справ без великих перешкод.

Підводячи підсумки, можна сміливо стверджувати, що секрети успіху великих людей полягають в поєднанні всіх перерахованих вище складових. Володіючи одним лише талантом, але не докладаючи ніяких зусиль, не можна добитися великих висот. Забудьте фразу: “Я не зможу”, і тоді секрет вашого успіху теж увійде в історію.

Нагадуємо, що ми раніше писали

4 поради трейдерам від Білла Вільямса

Поділитися: