11 речей, про які Ви пошкодуєте після сорока

11 речей, про які Ви пошкодуєте після сорока

Наводимо Вам список того, що більшість людей роблять в період від 30 до 40 років і в підсумку шкодують про це.


Протягом життя багато людей роблять такі, здавалося б типові помилки. Які ж помилки не потрібно робити, що навпаки потрібно робити наводимо в сьогоднішній статті. Ці поради стануть в нагоді Вам.

 • Слідували чужим прикладам
  Досягнувши 30-ти років люди все частіше відчувають на собі тягар сторонніх думок. Не потрібно іншим давати керувати Вашим життям! Іноді суспільство, яке диктує правила (скоріше купити будинок, народити дитину до певного віку і досягти успіхів у кар’єрі) не мають уявлення про те, що Ви відчуваєте і що в цей момент найбільше турбує саме Вас.

Слухати інших ніхто не забороняє, але робити так як Вам хочеться — це буде найбільш розумним вибором. Якщо Ви відхилилися від всіма нав’язаного шляху і живете своїми переконаннями — не потрібно відчувати себе невдахою або не таким як усі, адже це нормально — жити як хочеться саме Вам!

 • Мало часу проводили з рідними
  Більшість шкодує, про те, що проводили не досить багато часу з батьками через постійну роботу або інші справи. Так, з роками такі моменти ще більш цінні, спробуйте все ж зробити своїм батькам невеликі приємні подарунки. Повірте, навіть спільний відпочинок на природі або кілька днів на дачі разом, допоможуть Вам залишити свої сумніви та розвіяти такі думки.
 • Робота займала завжди перше місце
  Якщо в 30 Ви ставите роботу на перше місце, повірте — це не принесе Вам такого задоволення як проведений час з рідними та друзями. Цей пункт доповнює попередній, адже ніякі гроші, ні високі посади не доставлять такого задоволення як час проведений із близькими.
 • Витратили багато часу на негативні емоції
  Звичайно, в 30 років всі кого Ви ненавидите не зникнуть безслідно, але все ж є спосіб як не витрачати свій дорогоцінний час на злих людей або негативні емоції. Найкращим варіантом буде просто не звертати увагу і звичайно ж звузити коло таких неприємних Вам людей. Всі ми дорослі люди і якщо нам таке суспільство не подобатися, то не варто це терпіти, краще відразу вирішити це питання і зайвий раз не нервувати.
 • Вважали себе старим
  У багатьох після 30-ти років починає проскакувати фраза “Я вже старий (а) для цього”. Не потрібно ставити вікові рамки, скажуть Вам ті, хто вже досяг 50-ти або навіть 60-ти років. Все тільки у Вас в голові, і якщо Ви мріяли стрибнути з парашута — саме час це зробити, здійснити подорож — будь ласка! Всі наші обмеження тільки у нас в голові, адже вік в сучасному світі — це давно не показник. Живіть на повну, адже життя тільки одне, насолоджуйтеся ним!
 • Вважали інших важливішими за себе
  Можливо Ви були занадто захоплені кимось іншим і чужими потребами, що зовсім не залишили ні часу ні місця на себе! Так, іноді бувають ситуації, коли потрібно приділити комусь більше уваги, але пам’ятайте, себе теж потрібно не тільки берегти, але і ставити на перше місце, адже ніхто крім Вас самих не буде стежити за здоров’ям і Вашим же розвитком. Пам’ятайте, необхідно приділяти час на себе і не дозволяти собі обертатися тільки навколо однієї людини.
 • Не звертали увагу на своє здоров’ю
  Багато відмовок — це не до цього пункту, адже якщо Ви вже вирішили що Ви старієте, то чому і далі продовжуєте бездіяльно вживати шкідливу їжу і не займатися спортом?

Почніть з малого — проконсультуйтеся з лікарем, приведіть не тільки своє внутрішнє здоров’я в порядок, але і фізичне.

 • Упустили шанс
  Можливо Ви не помічали раніше, але життя щодня підносить нам багато можливостей і шансів реалізуватися. Переконайтеся в цьому самі, просто почніть помічати підказки, які підносить доля. Можливо курси з управління персоналу, які Ви так давно хотіли пройти у Вас під рукою або ж квиток в країну, яку Ви мріяли відвідати зараз за дуже вигідними пропозиціями. Озирніться і подивіться ширше на своє життя — це працює!
 • Мало подорожували
  Світ тільки у Ваших ніг! Якщо Ви думаєте, що ще трохи і у Вас з’явитися час на подорожі, то Ви не праві! Тому не гайте часу і почніть подорожувати вже зараз. Відкривайте для себе нові країни і незвідані горизонти, адже саме подорожі дають нам мотивацію далі продовжувати розвиватися і пізнавати багато нового!
 • Постійно думали, що про Вас подумають інші
  Даний пункт підходить абсолютно всім віковим групам. Якщо Ви і правда думаєте, що ж подумає оточення, то при таких думках найкраще взагалі не виходити з будинку і нічого не робити. Звичайно це все жарти, адже головне не витрачати свій час і свої емоції на тих, кому дійсно все одно. Повірте, тим кому не все одно — вони приймають Вас такими, якими Ви є.
 • Мало відкладали та інвестували
  Про це шкодують більшість людей, але це не привід і далі нічого не робити. Нині існує відмінний спосіб отримувати бажаний дохід і почати працювати тільки на себе!

Будемо чесні, в сучасному світі дуже складно почати бізнес з нуля і при цьому досягти бажаного успіху. На допомогу вдалому вкладенню і заробітку приходить трейдинг, саме в даній сфері Ви можете регулювати свій капітал і дохід.

Навчитися трейдингу можна за невеликий проміжок часу, що дає ще більше шансів не залежати в майбутньому від пенсії, мати можливість подорожувати та виконувати всі свої мрії без перешкод. Вам варто лише пройти навчання трейдингу і назавжди забути, що таке борги або затримка зарплати.

Нагадуємо, що ми раніше писали

Гроші, свобода і дещо ще … Про мотивацію найуспішніших трейдерів

Поділитися: