час

Дві прості поради, які допоможуть вам встигати більше

Необов’язково позбавляти себе відпочинку або спілкування з близькими. Потрібно просто правильно розподілити час і зосередитися на головному.

Визначте найважливіші завдання і виконайте їх в першу чергу


Заробляти гроші добре, зорієнтуйтесь на поліпшенням своєї кар’єри або на методах додаткового доходу. Уявіть, що вже кінець року і вам потрібно оцінити зроблене. Що ви хотіли б бачити в своїх досягненнях? Виділіть три-п’ять пунктів.

Будь-які кроки, що наближають вас до мети, заслуговують місця в календарі. Заплануйте їх на початок дня.

Зазвичай ми шукаємо способи заощадити час. Такий підхід теж корисний, але не робіть його основною стратегією.

Згадайте: коли ви глибоко занурені в якийсь проект, вас не тягне заходити в папку з вхідними. Так що візьміть за звичку спочатку займатися поглибленою роботою. І якщо потрібно, приходьте трохи раніше, щоб приступити до неї в тиші.

Фальшиві перерви


Наш мозок так влаштований, що ми не можемо постійно працювати зосереджено. Коли ми не робимо справжні перерви, то починаємо відволікатися на новини та соцмережі. І в підсумку виходить фальшива перерва, коли ми і не відпочиваємо, і не працюємо.

Як не парадоксально, можна встигати більше, свідомо роблячи перерви через кожні кілька годин. Вийдіть на вулицю. Зателефонуйте близькій людині. І після відпочинку ви повернетеся з новими силами.

Не витрачайте перерви на розбір пошти. Виділіть на це певний час дня і відсортуйте найтерміновіші листи. Дайте відповідь на ті, які не терплять до завтра. Нетермінові листи залиште на той час, коли вам складно займатися чимось важливим. Наприклад, в п’ятницю після обіду.

Нагадуємо, що ми раніше писали
Успіх в житті та трейдингу

Поділитися: