StocX

22 цитати великих людей про біткоін та блокчейн

22 цитати великих людей про біткоін та блокчейн

Річард Бренсон захоплюється біткоіном, Уоррен Баффет пророкує йому поганий кінець, Майк Новоград зізнається, що зберігає 10% свого статку в BTC. А як щодо інших гуру фінансів? Останні пару років біткоін і блокчейн постійно потрапляють в заголовки ЗМІ.

Криптовалюти та технологія блокчейн зачарували не тільки звичайних ентузіастів, але і лідерів найбільших корпорацій. Журнал Forbes зібрав 22 цікаві цитати цих людей.

 1. “Криптовалюта біткоін – це золото для божевільних геніїв”, – Стівен Колберт, комік.
 2. “Біткоін зробить з банками те ж саме, що електронна пошта зробила зі звичайною», — Рік Фолквінг, засновник Піратської партії Швеції.
 3. “Криптовалюта біткоін – це вищий пілотаж в світі технологій”, – Білл Гейтс, засновник Microsoft, інвестор і філантроп.
 4. “Кожна інформована людина повинна знати про біткоін, тому що він може виявитися одним з найважливіших досягнень у світі”, – Леон Луоу, кандидат на Нобелівську премію.
 5. “Криптовалюта біткоін – найважливіший винахід в історії людства з часів інтернету”, – Роджер Вер, інвестор.
 6. “Біткоін і ідеї, що лежать в його основі, змінять традиційні уявлення про гроші. Зрештою фінансова система виграє від них”, – Едмунд Мой, 38-й директор Монетного двору США.
 7. “Тримайтеся від них подалі.  Про криптовалюти можна з впевненістю сказати, що кінець їх буде поганим”, — Уоррен Баффетт, глава Berkshire Hathaway.
 8. “Як і раніше думаю про біткоін. Поки не прийшов до якогось висновку – не агітую, але і не відкидаю. Згадую, що люди теж були налаштовані скептично, коли паперові гроші замінили золоті монети”, — Ллойд Бланкфейн, гендиректор Goldman Sachs.
 9. “Криптовалюта біткоін – надзвичайно захоплюючий проект. Він може призвести до виникнення єдиної світової валюти. Думаю, в найближчі десять років біткоін стане одним з найпоширеніших способів оплати за товари”, — Кім Дотком, гендиректор MegaUpload.
 10. “Це друге покоління грошей, проект з величезним потенціалом”, – Чамат Паліхапітія, колишній глава месенджера AOL.
 11.  “Віртуальні валюти можуть мати довгострокові перспективи, особливо якщо інновації допоможуть створити більш швидку, захищену і ефективну фінансову систему”, — Бен Бернанке, колишній голова Федеральної резервної системи США.
 12. “Існує три форми грошей: на основі товарів, на основі політичних обіцянок і нарешті, на основі математики”, — Кріс Діксон, співзасновник Hunch.
 13.  “Я заінтригований біткоіном. У наявності всі ознаки: зміна парадигми, хакери його обожнюють, проте біткоін досі вважають іграшкою. Як свого часу мікрокомп’ютери”, – Пол Грем, творець магазину Yahoo Store.
 14. “Мені дуже подобається біткоін. У мене є біткоіни. Це сховище цінності, розподілений реєстр. Це також хороший інвестиційний інструмент для людей, схильних до ризику. Але біткоін не стане повноцінними грошима, поки волатильність залишається високою», — Девід Маркус, гендиректор PayPal.
 15. “Миттєві транзакції, ніякого очікування чеків і скасування платежів, ніяких блокувань акаунтів (бережися, PayPal), жодних зборів за міжнародні перекази або комісій, жодних мінімальних і максимальних балансів; доступ з будь-якої країни світу, цілодобова робота. Ніякого очікування схвалення облікового запису, відкриття рахунку за кілька секунд, робота без посередників (банків). Біткоіни можуть використовувати як багаті, так і бідні. Він не схильний до інфляції чи гіперінфляції, проблем з надмірним національним боргом або банками. Біткоін – це найкраща платіжна система в світі!”- Трейс Мейер, провідний експерт.
 16. “Біткоін — дивовижне криптографічне досягнення. Величезне значення має можливість створювати щось, що неможливо продублювати в цифровому світі”, — Ерік Шмідт, гендиректор Google.
 17. “Біткоін неможливо зупинити. Він буде всюди. Світу і владі доведеться пристосовуватися”, — Джон Макафі, засновник McAfee.
 18. Virgin Galactic — крута технологія для підприємців. Вона виробляє революцію в галузі. Біткоін робить те ж саме з грошима”, — Річард Бренсон, підприємець, власник імперії Virgin.
 19. “Десять відсотків мого стану зберігаються в біткоінах”, – Майк Новограц, керуючий хедж-фонду Galaxy Digital Assets, мільярдер-інвестор.
 20. “Блокчейн — це технологія. Біткоін – це просто перший глобальний прояв її потенціалу”, – Марк Кенігсберг, засновник Bitcoin Chaser.
 21. “У той час як більшість технологій зазвичай автоматизують діяльність співробітників на периферії, блокчейн автоматизує центр. Замість того, щоб позбавляти таксистів роботи, блокчейн виводить з гри посередників на кшталт Uber і дозволяє їм безпосередньо працювати з клієнтами”, — Віталік Бутерін, співзасновник Ethereum і Bitcoin Magazine.
 22. “Можливо я занадто старий, але вважаю за краще триматися осторонь від цієї манії”, – Джеффрі Гундлах, керуючий DoubleLine Capital.

Нагадуємо, що ми раніше писали Переваги трейдингу перед іншими видами бізнесу

Рейтинг
Поділитися: