4 поради трейдерам від Білла Вільямса

4 поради трейдерам від Білла Вільямса

Наводимо статтю з кращими порадами від знаменитого біржового гуру Білла Вільямса.

Якщо ви не знайомі з цим трейдером, рекомендуємо краще його дізнатися через книгу “Торговий хаос”. Книга має дуже хороші відгуки та читається на одному диханні.

Для новачка в трейдингу є дві новини: хороша і погана. Хороша — ви можете сьогодні знайти багато корисної інформації про трейдинг. Погана — дуже важко визначиться з чого почати. Якщо ви виявили у себе таку проблему, тоді дочитайте дану статтю до кінця і візьміть на озброєння всі запропоновані поради.

Порада перша — вчіть професійну мову

Трейдинг — це цілий розділ економічної науки. Що таке акція, ф’ючерс, ордер, розмір позиції, стоп-лосс зрештою? Це мова, якою говорять до вас успішні трейдери, на прикладі яких ви вчитеся. І якщо зустрічається незнайоме слово або словосполучення, тоді “Google” вам в допомогу. Запам’ятайте: професійний словник — це основа.

Порада друга — вивчіть ціновий рух

Ціна — єдиний об’єктивний показник на ринку. Як то кажуть, ціна враховує все. На графіках ми визначаємо цінові моделі, які зумовлюють подальший рух ринку. Також вивчіть тренд, його побудову, розвороти тренду. Тренуйтеся розпізнавати всю цю інформацію на графіках.

Порада третя — контролюйте свої ризики

Мані менеджмент — основа вашого торгового плану. Це стратегія, яка допоможе вам вижити на ринку. Без мані менеджменту одна невдала операція може перекреслити десять прибуткових.

Порада четверта — дисципліна та емоційний баланс

Є два трейдери. Обидва торгують одними і тими ж інструментами, по одній стратегії, але результати різні. Один має гарний прибуток на постійній основі, а інший не має прибутку. В чому справа? Відповідь: дисципліна та емоційна стабільність. Трейдинг — інтелектуальна та напружена праця.

Всі ми люди і нам властиві страх втрат, жадібність при взятті прибутку, невпевненість при відкритті та закритті позиції. Але перемагають тільки самі дисципліновані. Потенціал є у кожного, і будь-яка без винятку людина може стати прибутковим трейдером. Що необхідно — це підібрати комфортні для себе умови торгівлі: тайм фрейм, торгові інструменти, елементи стратегії, а саме основне має бути торгова система, яка стоїть в основі трейдингу.

Нагадуємо, що ми раніше писали
Що людині може дати торгівля на біржі

Поділитися: