StocX

4 тенденції ринку криптовалют  у 2018 році

4 тенденції ринку криптовалют у 2018 році

2017 рік по праву став роком криптовалют. Багато інвесторів вперше відкрили для себе цей ринок і встигли непогано заробити, не докладаючи особливих зусиль. Але для того, щоб і далі досягати успіхів, доведеться потрудитися. Розповідаємо, які тенденції ринку криптовалют заслуговують на особливу увагу.

У січні на ринку криптовалют спостерігався різкий спад. Але в цілому криптовалюти швидко ростуть.

Схоже, лютий і березень повинні стати важливими місяцями для цього ринку, адже інвестори, аналітики і всі інші спостерігачі хотіли б побачити відновлення і подальший розвиток криптовалют. Отже, ось чотири головних криптовалютних тенденцій цього року.

1. Підйом стабільних криптовалют

Існує більше 1500 криптовалют, і вони мають безліч різних сценаріїв використання. В першу чергу криптовалюти, засновані на блокчейні, застосовуються криптоваюти в якості безпечного і ефективного платіжного засобу. Криптовалюти мають високу волатильність.

Саме цю проблему намагаються вирішити стабільні криптовалюти – через прив’язку вартості токена до якогось іншого активу, наприклад, до фіатних коштів на сьогоднішній день найвідоміша стабільна криптовалюта – це Tether. Цей токен прив’язаний до американського долара, і випустила його компанія в приватному порядку забезпечуючи кожну монету доларом.

Є й інший механізм підтримки стабільної вартості. В цьому випадку токен підтримується іншою децентралізованою криптовалютою, а забезпечення (з деяким запасом) зберігається не на приватному рахунку, а забезпечується смарт-контрактом, що дозволяє отримати одночасно і стабільність ціни, і необхідну прозорість. Варто очікувати, що в найближчі місяці цей підхід відкриє нам масу нових можливостей.

2. Зростання доступності для споживача, як наслідок збільшення кількості інвесторів

Світ продовжує знайомитися з криптовалютами, блокчейном (і їх величезними можливостями), і все більше людей намагаються купити ті чи інші токени. У грудні 2017 року бум став настільки масовим, що багато бірж закрили реєстрацію нових користувачів через брак серверних потужностей; інші ввели складну процедуру ідентифікації клієнта.

Тепер, коли ціни впали, у користувачів є можливість вільно вибирати біржу. Крім того, весь час виникають нові майданчики, що ведуть до прискорення і здешевлення транзакцій. Стає легше конвертувати токени в фіатні кошти, удосконалюються і призначені для користувача інтерфейси.

3. Застосування на традиційних ринках

Одна з найважливіших переваг системи блокчейн і заснованих на ній криптовалют – це гнучкість і прозорість розподіленого реєстру, дозволяє використовувати його в різних ситуаціях.

Найбільше варіантів застосування системи блокчейн ми спостерігаємо в IT-секторі, а також у фінансах і медицині, але в процес включається все більше різних команд розробників, і цей список швидко розширюється – в тому числі на транспорт, спорт і нерухомість.

Одне з таких нових застосувань – протокол NewEra, розроблений для обороту квот на викиди вуглецю. Однойменна компанія створила децентралізовану платформу для точного обліку подібних викидів, як наслідок, стимулювання зниження їх обсягу. Організації фіксують скорочення викидів (ОСВ), які можна обміняти на токени NewEra і використовувати всередині системи. Таким чином, компанія поєднала турботу про навколишнє середовище з прозорістю і надійністю смарт-контрактів, і тим самим побудувала «зелену» економічну систему.

4. Приплив в криптовалюти інвесторів

Багато хто дивився на великі фінансові інститути і використовували їх ставлення до криптовалют як індикатор зрілості. Вже ясно, що великі гравці на кшталт Goldman Sachs і JP Morgan будуть інвестувати в цей ринок.

Goldman вже створює інтерфейс для торгівлі криптовалютами, так що варто стежити за їх просуванням в цьому напрямку. Крім того, блокчейн теж не стоїть на місці – технологія постійно вдосконалюється. У 2017 році криптовалюти були найбільш зростаючим класом активів, і з цим роком також пов’язано безліч очікувань. Загалом, протягом найближчого кварталу ми неминуче побачимо ще масу важливих подій, – це і технологічні прориви, і зміни регулювання, і дрейф суспільних настроїв, – так що продовжуйте стежити за ринком і тримайте куплені активи.

Нагадуємо, що ми раніше писали про Глобальний погляд на криптовалюту біткоін

Не пропусти наші яскраві моменти в Instagram та Facebook

Рейтинг
Поділитися: