StocX

5 звичок, які допомагають йти вперед кожен день

5 звичок, які допомагають йти вперед кожен день

Наводимо  5 звичок, які допомагають йти вперед кожен день:

Звичка № 1. Важливі справи – в першу чергу!

Багато людей відкладають важкі і складні завдання «на завтра» або «на потім». Але тільки тут вся проблема полягає в тому, що таке перенесення справ «на завтра» починає повторюватися до нескінченності! Хочете змінити своє життя – робіть і вирішуйте завдання прямо зараз, а не в наступний понеділок. І починати завжди треба з найбільш важливих і складних справ. Тоді всі інші справи будуть робитися Вами легше і швидше.

Звичка №2. Завжди беріть відповідальність на себе

Спіймали себе на думці, що звинувачуєте когось в своїх невдачах і промахах? Терміново перебудовуйте свій внутрішній діалог на щось більш плідне. Наприклад, можна задати собі питання – що мені треба зробити, щоб виправити ситуацію? Запитуйте і шукайте відповіді.

Звичка №3. Не зупиняйтеся на досягнутому

Життя – це рух вперед. Не топчіться на місці, інакше це загрожує Вам застрягти на одному рівні на багато років. Стояча вода з часом починає погано пахнути, і тільки в струмку вона залишається свіжою і прохолодною. Якщо відчуваєте, що дні стали нудні і одноманітні – терміново шукайте щось нове. Втома від рутини навалюється дуже швидко і моментально «з’їдає» весь драйв, а заодно і заряд бадьорості і сил. Пробуйте те, чим ніколи раніше не займалися, або нарешті почніть займатися тим, до чого душа лежить, але на що ніколи не вистачало часу або сил.

Звичка №4. Вчіться кожен день

Успішними стають тільки ті, хто застосовує найновіші і ефективні методи для досягнення своїх цілей. Не соромтеся вчитися в будь-якому віці. Щоб не відстати від життя, треба йти з ним в ногу. Звичайно, можна вчитися лише на своїх власних помилках, але, скільки часу і сил Ви втратите? Але ж час – дуже велика цінність, яку треба використовувати з максимальною віддачею. Набагато ефективніше і швидше буде все виходити, якщо Ви почнете переймати досвід інших. Якщо вийшло у них, то обов’язково вийде і у Вас.

Звичка 5. Приділяйте час своїм мріям

У наше століття скажених швидкостей ми часто автоматично включаємось в цей біг, забуваючи, закрутившись в повсякденній рутині, про ті мрії і цілі, які змушували наші серця битися частіше. Наприклад, була мрія зробити затишний будинок (будинок, в який хочеться повертатися і де завжди душевне тепло), а замість цього зайнялися набиванням квартири ультра сучасними меблями, постійними ремонтами, намагаючись привести її у відповідність стандартам євро. Зупиніться на хвилину і подумайте – що саме викликає у Вас яскраві емоції? Не відкладайте свої мрії на потім, почніть жити «тут» і «зараз»!

Нагадуємо, що ми раніше писали 20 принципів успішних людей

 

Рейтинг
Поділитися: