StocX

50 порад трейдерам-початківцям

50 порад трейдерам-початківцям

На думку експертів, в 2018 році вартість багатьох криптовалют може подвоїтися, а попит на них зросте в кілька разів. Так, згідно з недавнім дослідженням венчурної компанії Blockchain Capital, близько 30% людей у віці від 18 до 34 років швидше інвестують в криптовалюти, ніж в традиційні цінні папери. Якщо ви належите до числа потенційних інвесторів в криптовалюти, то ми радимо ознайомитися з 50 порадами, якими поділився трейдер Кріс Данн, що інвестує в криптовалюти останні п’ять років.

50 порад Кріса Данна:

1. Кожен вважає себе генієм на зростаючому ринку. Однак справжні трейдери не тільки виживають, але і процвітають в умовах спадаючого ринку і при високій волатильності криптовалют.

2. Всі ринки є циклічними. Не бійся відкатів і обвалів ринку – в ці моменти можна отримати найбільший прибуток.

3. Між трейдингом і інвестуванням в криптовалюти існує величезна різниця.

4. Повністю продумай свій план по трейдингу, перш ніж почати.

5. Точки входу, безумовно, важливі, однак управління ризиками та грошима – це те, де ти  втратиш або заробиш найбільший прибуток.

6. Остерігайся “гуру” та “експертів”, що пропонують схеми моментального заробітку.

7. Вироби план і слідуй йому, ігноруючи решту шуму.

8. Не думай, що якщо тобі вдалося заробити багато грошей на криптовалютах, то ти з таким же успіхом можеш зайти на інші фінансові ринки. Понад 95% трейдерів фондових бірж втрачають гроші. Повір, це договірна гра і нею маніпулюють. Дотримуйся того, що працює для тебе.

9. Не існує найкращого способу вести торгівлю криптовалютами!

10. Кращий спосіб заробити на будь-якому ринку – інвестувати на ранніх стадіях в проекти, які мають  великий потенціал, і до того, як основна маса населення зрозуміє це. Інвестуй, розуміючи, що ти можеш втратити 100% свого капіталу.

11. Ринок тобі не підвладний. Єдине, що ти можеш контролювати – це точки входу, виходу і обсяг угод.

12. Один гравець на ринку може повністю зламати «відмінний технічний аналіз».

13. Не варто наосліп слідувати сигналам, особливо якщо вони йдуть від невідомих тобі людей в соціальних мережах або месенджерах.

14. Всі проекти фінансового мережевого маркетингу є пірамідами і крапка.

15. Якщо ти заробив величезну суму грошей, котра кардинально змінює твоє життя, протягом наступних 30 днів нічого не роби.

16. Трейдинг полягає не в тому, щоб увійти на мінімумі, а вийти на максимумі, а в тому, щоб зловити правильний напрямок тренда.

17. Не перетворюй маленький трейдинговий збиток в величезну інвестиційну втрату.

18. Не став щоденних цільових показників прибутковості, краще сфокусуйся на довгострокових показниках ефективності в досягненні поставлених цілей.

19. Спочатку зрозумій, як вижити, і лише потім – як досягти успіху.

20. Кращі індикатори в графіках – це рух цін і обсяг. Можна використовувати і інші, однак немає гарантії, що вони зроблять з тебе більше успішного трейдера.

21. Тренди можуть вийти далеко за межі того, що здається раціональним.

22. Не намагайся знайти ринковий максимум. Доки ринок не покаже тобі, що тренд закінчився.

23. Не торгуй напередодні великих і важливих новин – неможливо передбачити реакцію ринку.

24. У більшості випадків ключовою проблемою для трейдера стає його або її его, необхідність завжди бути правим.

25. Можна втратити половину своїх вкладень і все одно залишитися в плюсі, якщо ти правильно керуєш ризиками.

26. З кращих підприємців і керівників зазвичай виходять нікчемні трейдери та інвестори.

27. Люди, які мають найвищу схильність до успішного інвестування, зазвичай працюють в професіях, пов’язаних з високим рівнем ризиків.

28. Остерігайся Pump і Dump груп як чуми, якою вони і є.

29. Ти обов’язково наступиш на всі граблі. Не суди себе строго, коли це станеться, проте спробуй більше не повторювати своїх помилок.

30. Не стався до обмінних криптобірж як до банків, де у тебе відкритий рахунок. Ти не будеш власником монет поки у тебе не буде приватного ключа.

31. Крипторинок працює 24 години на добу, сім днів на тиждень, 365 днів на рік. Неможливо зловити кожен тренд, так що якщо ти упустив один, не хвилюйся, завжди буде інший.

32. Не інвестуй в монету, яку не вивчив досконально.

33. Можна зловити момент і заробити на торгівлі Shitcoin (Монета, яка має низьку капіталізацію і неясні перспективи), але не варто інвестувати в неї в довгостроковій перспективі.

34. Стережися монет з низьким обсягом торгів і ринковою капіталізацією. Ними легко маніпулювати.

35. Не торгуй на гроші, які потрібні тобі для проживання.

36. Уяви, що ти мисливець – збережи свої патрони для великої гри.

37. При дуже високій волатильності криптовалют багато бірж тормозять, тому є сенс розмістити замовлення на купівлю наперед.

38. Трейдинг та інвестування змусять тебе відчути страх, жадібність, невпевненість і сумніви.

39. Найскладніше в трейдингу – це нічого не робити. Однак в деяких випадках це найкращий варіант.

40. Те що ринок знаходиться в стані «бульбашки» не означає, що він лопне. Біткоін, пройшов через пів-дюжини великих бульбашок і кожен раз зростав у ціні.

41. Керуй своїми торгами так, щоб тобі було психологічно легко не залежно від поведінки ринку.

42. Звикай думати, як інвестор. Якщо ти входиш в число тих, кому постійно потрібно доводити свою точку зору і отримувати схвалення оточуючих, то інвестування і трейдинг не для тебе.

43. Чим менший таймфрейм графіка, тим менш надійні його діаграми. Чим більший таймфрейм, тим більше перемінних впливають на рух ціни і тим складніше передбачити її значення. Особисто я віддаю перевагу денному графіку для аналізу, та годинний графік для входів.

44. При деяких умовах ринки надають відмінну можливість для формування безлічі стратегій, однак при інших умовах часом варто пригальмувати і повністю відійти від ринку.

45. Більше 90% котирувань всіх криптовалют скотяться в кінцевому рахунку до нуля. Враховуй це при інвестуванні.

46. Психологічний аспект трейдингу є найскладнішим для освоєння.

47. Три ключові проблеми, з якими зустрічаються трейдери, – занадто активний трейдинг, сумніви перед входом і передчасний вихід до досягнення поставлених цілей.

48. Можна заробити пристойну кількість грошей за одну операцію або ж за рік якісного трейдингу. Не варто розраховувати, що кожен день буде закінчуватися на позитивній ноті. Грай в довгу гру, будь терплячий і чекай кращих часів.

49. Не варто довіряти комусь в трейдингу крім себе. Керуй своїми інвестиціями сам, навіть при високих ризиках. Або не бери участі взагалі.

50. Приймай всі новини, як просто новини. Виданням потрібні перегляди і високі рейтинги . Їм немає справи до твоїх інтересів і у них немає мети допомогти тобі заробити.

Нагадуємо, що ми раніше писали про 20 фільмів про трейдерів, які варто подивитися

Не пропусти наші яскраві моменти в Instagram та Facebook

Рейтинг
Поділитися: