StocX

7 головних ідей всіх книг з саморозвитку

7 головних ідей всіх книг з саморозвитку

Багато хто скептично ставиться до книг з саморозвитку і не дарма: води в них приблизно стільки ж, скільки в Світовому океані. Ось сім тез, в які вкладається сенс сотень подібних видань.

Кожна з таких книг, як правило, на 10% складається з слушних порад і на 90% – з аргументів. Велику частину часу автор пояснює нам, чому ми повинні наслідувати саме його поради. Так уже влаштована людина. Спочатку нас потрібно переконати, а вже потім схилити до якоїсь дії.

Давайте зберемо докупи ті цінні 10% з кожної мотивуючої книги. 7 головних ідей всіх книг з саморозвитку.

1. Якщо ви контролюєте свій розум, ви контролюєте своє життя

Це основа будь-якої написаної книги про досягнення успіху. Пам’ятати цю просту істину і слідуйте їй – завдання не з легких, адже наш розум непостійний. Він немов примхлива дитина, яка ненавидить дисципліну.

2. Візьміть верх над своїми думками, тоді ви зможете контролювати свої дії

Думати не означає робити. Бездіючи, ви нічого не доб’єтеся. Не дайте порожнім міркуванням відвести вас від справжньої мети. Перемкніть увагу на думки, які спонукають вас встати з дивана і почати діяти.

3. Контроль думок вимагає щоденної практики

Вирішуйте самі, в якій формі буде проходити ця практика. Самонавіювання, медитація, ведення щоденника – та що завгодно. Головне – крок за кроком переходити на позитивне мислення.

4. Для досягнення мети необхідно формувати корисні звички

Для контролю над своїми звичками потрібно виробити систему. Скинути 5 кілограмів – це мета. Споживати менше 1 200 кілокалорій в день – це система. Перш за все визначте свою мету, потім складіть план і щодня дотримуйтеся його. Ваші звички визначають ваше майбутнє, тому вкрай важливо продумати їх ретельно.

5. Результат вимагає часу

Нічого не зміниться за помахом чарівної палички. Але не здавайтеся! Якщо ви будете щодня йти до своєї мети, то через рік будете вражені своїми досягненнями.

6. Не перекладайте провину на інших

Тільки ви несете відповідальність за своє життя. Ми не завжди можемо запобігти нещастю, але в наших силах визначати, як воно вплине на нас. Кожен день життя дає нам безліч шансів. Перед нами відкриті будь-які шляхи, варто тільки зробити крок. Не виправдуйтеся, а дійте.

7. Несіть в собі добро

У світі і так багато негативу, не вносьте в це і свою лепту. Постарайтеся не зриватися на інших, навіть якщо у вас був шалено важкий день.

Нагадуємо, що ми раніше писали 8 простих способів мотивувати себе день за днем

Долучайся до нас і не пропускай свіжих новин:

    

 

Рейтинг
Поділитися: