StocX

7 помилкових переконань про гроші

7 помилкових переконань про гроші

Наводимо 7 помилкових переконань про гроші, які будуть корисними кожному читачу.

Перше помилкове переконання – великі гроші дістаються тільки тяжкою працею.

Якщо це твердження засіло у Вашій голові, Ви все життя будете виконувати важку роботу і отримувати мізерну зарплату. Такою установкою Ви самі блокуєте для себе можливість заробляння великих грошей. Насправді заробити великі гроші дуже легко – треба тільки впустити цю думку в свою свідомість і включити розум для їх заробляння!

Друге помилкове переконання – гроші в житті не головне.

Це твердження заважає Вам впустити в своє життя гроші, а з ними і щастя! Гроші – це своєрідне мірило Ваших цінностей. І якщо у Вас немає грошей – значить, Ви нічого не варті. Повірте, гроші дуже велика цінність! За допомогою грошей Ви можете отримати всі задоволення, які дарує нам життя і подарувати щастя своїм коханим і близьким.

Третє помилкове переконання – гроші псують людину.

Якщо Ви так вважаєте – Ви неправі. Всі мільйонери і мільярдери – розумні і самодостатні люди.

Не менш сумнівне і четверте твердження – чесною працею грошей не заробиш.

Навпаки, саме таким чином і заробляються величезні статки. Корисна справа, котра потрібна людям завжди приносить великі гроші своєму засновнику.

П’яте помилкове переконання про гроші – соромно бути багатим, коли навколо нас стільки жебраків.

Навпаки, багатим бути приємно! Ви можете дозволити собі подорожувати, насолоджуватися життям, піклуватися про своїх близьких. А в тому, що більшість людей навколо нас бідняки – тільки їх вина. Кожен сам творець своєї долі.

Шосте невірне переконання про гроші – якщо гроші є, їх треба зберегти на «чорний» день.

Навіщо ж так чинити? Навпаки, гроші потрібно вкладати в справу і тоді вони будуть робити ще більше грошей. І «чорний» день не наступить ніколи!

 І, нарешті, найпоширеніше і саме мерзенне помилкове переконання – жебраком народився, жебраком і помру – проти долі не попреш!

Відмінний спосіб перекласти відповідальність за своє життя на зовнішні обставини. Так міркують ті, хто не хоче нічого робити. Насправді, як показує практика, більшість всесвітньо відомих мільярдерів – вихідці з бідних сімей.

Нагадуємо, що ми раніше писали 8 найкорисніших знань

Рейтинг
Поділитися: