StocX

Обов’язково до читання: 9 книг для трейдерів

Обов’язково до читання: 9 книг для трейдерів

Список книг, обов’язкових до читання трейдерам. Далеко не всі книги зі списку присвячені фінансам і торгівлі, а деякі варіанти можуть сильно здивувати початківців трейдерів. Однак відмітні ознаки великого трейдера – це гнучкий розум і здатність широко мислити, розпізнаючи приховані від інших можливості ринку. Пропонуємо ознайомитися з представленим списком літератури, присвяченої цьому питанню.

Метод Пітера Лінча. Стратегія і тактика індивідуального інвестора

Автор – Пітер Лінч

«Метод Пітера Лінча» – перша книга по трейдингу, яка була випущена в 1989 році, в зв’язку з чим деякі описані в ній ідеї застаріли, проте в іншому – це приголомшливе джерело інформації. Особливо стане в нагоді тим, хто інвестує в криптовалюту : книга навчить розпізнавати майбутніх переможців ринку.

Пітер Лінч вивчав гуманітарні науки, перед тим як очолити Fidelity Magellan Fund – один з найуспішніших інвестиційних фондів за всю історію фінансових ринків. Досвід у вивченні гуманітарних наук дозволив Лінчу спробувати себе в кількох напрямках, розвиваючи здатність до міждисциплінарного мислення. Він першим знаходив акції, які мають потенціал для майбутнього довгострокового зростання. Безумовно, багато що змінилося з тих пір, а сам Лінч визнає, що він технофоб і ненавидить комп’ютери, без яких неможливо уявити сучасний трейдинг. Однак багато загальноприйнятих принципів, які були застосовані до ринку на початку 80-их, мають силу і сьогодні.

Лінч був сфокусований на тому, щоб отримані знання відігравали ключову роль під час прийняття рішень. Сьогодні інформація передається набагато швидше і може здатися, що знайти перспективний проект, про який не чули інші інвестори, неможливо. Але для того щоб знаходити перспективні активи з потенціалом на довгострокове зростання, необхідно розвивати в собі саме ті навички, якими володіє Лінч – бажання дивитися в майбутнє і вміти бачити потенціал до того, як це зроблять інші.

Інсайдерська покупка супер-акцій: закони про те, як я перетворив $ 46,000 в $ 6.8 мільйона (14,972%) за 28 місяців

Автор – Джессі Штайн

Саме ця книга повинна стати Біблією кожного трейдера і лежати в основі будь-якої освіти в сфері трейдингу. Штайн зміг заробити капітал на звичайному ринку. У цій книзі автор детально описує психологію трейдерів під час перших злетів і падінь і розглядає проблеми емоційної волатильності, пов’язані з величезними ризиками.

Штайн також наводить як приклад графіки, в яких розглядає роботу як фундаментального, так і технічного аналізу на практиці. Цим видам аналізу присвячені кілька глав, їх цілком достатньо, щоб зрозуміти ключові принципи роботи і вже самостійно застосовувати їх в трейдингу. На завершення автор також розповідає, як продавати активи, яким присвячено не так багато фінансових видань.

Технічний аналіз фінансових ринків

Автор – Джон Мерфі

На відміну від попередньої книги про технічний аналіз, це видання бере до уваги сучасні тенденції ринків, надаючи найбільш вичерпний гід по аналізу. У ньому читачі знайдуть безліч різних патернів і прикладів статистичних даних. Рекомендуємо ознайомитися з кожним, прочитавши книгу з початку до кінця, тільки для того, щоб вибрати найбільш підходящі патерни і забути про інші.

На те, щоб засвоїти величезну кількість інформації, потрібен час, однак після вивчення патернів, кожен читач зможе вибрати і сфокусуватися тільки на декількох по-справжньому цінних варіантах. Книга допоможе зрозуміти, наскільки вибрані патерни логічно витримані, як поведуть себе в довгостроковій перспективі і чи є на ринку більш вдалі й ефективні варіанти.

Комбо: Шляхи Черепах і Черепахи-трейдери. Легендарна історія, її уроки та результати

Автори – Куртіс Фейс і Майкл Ковел

Ці два видання варто читати як одну книгу, оскільки вони пропонують різний погляд на одну і ту ж тему. В книзі «Шляхи Черепах» автор Куртіс Фейс, що є одним з перших трейдерів-Черепах, детально розглядає ринкову психологію і її вплив на учасників. На думку автора, для справжнього успіху на ринку потрібно не тільки розуміти, як працювати з точками входу і виходу, набагато важливіше навчитися керувати своїми емоціями і дивитися в майбутнє з терпінням. Звідки і з’явилося залізне правило трейдингу: щоб опанувати трейдинг, спочатку необхідно опанувати себе.

Друга книга – «Черепахи-трейдери. Легендарна історія, її уроки та результати »- написав котру Майкл Ковел, який протягом довгого часу вивчав роботи Фейса. У той час як «Шляхи Черепах» розглядає емоційну складову трейдингу, Ковел фокусується на більш механічних системах. Для цього автор пропонує читачеві ознайомитися з магічними набором правил, мета яких – прибрати з трейдингу емоції і замінити їх статистичними даними. У своїй книзі Ковел досить скептично ставиться до Фейта, відзначаючи його непередбачуваність і вміння йти в обхід правил, що не всі трейдери можуть собі дозволити. Обидві книги добре грають на контрасті і пропонують кілька точок зору.

Слідуючи за трендами: Як заробити стан на ринку биків, ведмедів і чорних лебедів

Автор – Майк Ковел

В даному виданні Ковел розглядає тренди, які принесли своїм послідовникам величезний прибуток на ринку і розповідає, за якими з них варто уважно стежити.

Трейдери, які слідують за трендами, дотримуються особливої ​​стратегії, яка не намагається передбачити розворот і зміни на ринку. Їх мета – зловити прибуток від торгівлі на висхідному або низхідному ринку. Дана книга присвячена механічним і психологічним складовим трейдингу, в зв’язку з чим в ній відсутній детальний опис таких речей, як графіки патернів і лінії тренду. Замість цього автор вивчає роботу і мислення кращих трейдерів на ринку.

Маги ринку і Нові маги ринку

Автор – Джек Швагер

Джек Швагер – відомий фінансист, успішний трейдер і автор серії фінансових бестселерів «Маги ринку». Вся серія представлена ​​у вигляді збірок інтерв’ю з найбільш відомими та успішними трейдерами, які заробили статки на різних ринках.

Перша книга з однойменною серії була випущена в 1989 році, до зростання популярності алгоритмічного трейдингу, в той час як видання «Нові маги ринку» вийшло в 1994 році, коли комп’ютеризований трейдинг був дуже популярний. Обидва видання охоплюють широкий спектр думок про те, як досягти успіху в різних стилях трейдингу. У першій книзі автор пропонує познайомитися з легендою фінансового ринку і лідером Черепах Річардом Деннісом, якому властиво брати на себе високі ризики. У другій читачі дізнаються про його партнера і генія математики Вільямса Екхарда, який завжди відрізнявся спокоєм і зібраністю. Незважаючи на їх кардинально різний підхід до торгівлі, вони змогли не тільки знайти спільну мову, а й стати легендарною командою в світі трейдингу. Обидві книги є обов’язковими до читання.

Продаж і гра на пониження

Автор – Олександр Елдер

Як випливає з назви, ця книга детально описує механізми гри на пониження і необхідність розуміння можливостей трейдингу не тільки на зростаючому ринку, але і при його обвалі. Дана книга підійде не всім, особливо якщо в планах трейдера – інвестувати в довготривалу угоду. Книга «Продаж і гра на пониження» обов’язкова до читання, оскільки вона навчить швидко заробляти там, де інші втрачають.

Психологія критичного мислення

Автори – Саймон Бредлі і Ніколь Прайс

Один з найважливіших навичок не тільки в трейдингу, але і в житті – це вміння критично мислити. В кінцевому рахунку можна приймати всю отриману інформацію за чисту монету і розраховувати на те, що це зробить вас успішним трейдером або успішною людиною в цілому.

Дана книга описує механізми, закладені в психології критичного мислення. Вона навчить ставити правильні питання, аналізувати інформацію з формулюванням обґрунтованих висновків і дозволить коректно застосовувати отримані результати до ситуацій і проблем на ринку.

Перші 20 годин. Як швидко навчитися … що завгодно

Автор – Джош Кауфман

Як випливає з назви, в цій книзі Джош Кауфман розповість, як навчитися чому завгодно в найкоротші терміни і як правильно запам’ятовувати і використовувати нові знання. В кінцевому рахунку наша здатність до навчання має прямий вплив на наш світогляд і якість життя в цілому.

Забудьте правило 10 тисяч годин, необхідних для вивчення будь-якого досвіду. Ця маленька жовта книга розповість, як зробити це набагато швидше, вдаючись до численних експериментів, спроб і помилок. Чим швидше ви їх зробите, тим швидше ви зрозумієте, як влаштовано те чи інше правило.

Завершення

Щоб стати лідером на фінансових ринках, передбачаючи їх розвиток, необхідно не тільки знати, як працювати з величезними обсягами інформації, а й постійно вчитися новим навичкам, досліджуючи найперспективніші стратегії і застосовуючи їх на практиці. В кінцевому результаті кращий учитель – це власний досвід. Але якщо докласти зусиль до засвоєння знань, отриманих ветеранами трейдингу, при цьому адаптуючи і змінюючи своє мислення з кожною новою книгою, то шанси на успіх стануть значно вище. Головне – не забувати, що головний секрет успіху – це допитливий розум, що прагне до нових знань.

 

Нагадуємо, що ми раніше писали  8 простих способів мотивувати себе день за днем

Долучайся до нас і не пропускай свіжих новин:

    

 

Рейтинг
Поділитися: