StocX

Чому бізнес майбутнього перейде на криптовалюти?

Чому бізнес майбутнього перейде на криптовалюти?

Чому бізнес майбутнього перейде на криптовалюти?

Ні для кого вже не новина, що найперспективнішими бізнесменами в світі стають ті, хто в повній мірі вміють працювати з розумними і прогресивними людьми. Інтелект стає головним і найдорожчим ресурсом на планеті, при цьому все частіше згруповуючись в малі команди або навіть індивідуальний бізнес. Важко було уявити, ще недавно, що команда з 10-20 чоловік здатна створити капіталізацію для свого продукту в мільярди? Інтернет дозволив найрозумнішим об’єднувати зусилля. Якщо раніше для успіху своєї кар’єри треба було б обов’язково йти в офіс, переїжджати в мегаполіс, тобто всіляко направляти себе в місця масових скупчень талантів і ресурсів, то зараз ви можете будувати топові сервіси з будь-якого місця. Ще більше можливостей стало у індивідуальних бізнесів, побудованих навколо однієї людини, професіонала, екперта своєї справи. Ринок збуту став глобальним.

Якщо ж проаналізувати типи реалізованих послуг і продукції, то вже зараз більша частина – це щось цифрове: від програмування до репетиторства. Тільки в США понад 35 мільйонів чоловік вважають своєю постійною формою професії – фріланс.

Ключовою особливістю фрілансу стає масштабування дистрибуції, яка часто спотикається об такі абсолютно застарілі форми обміну капіталом як прийом карток. Думаю, кожен з нас тут стикався з відмовою при оплаті картами на сайтах, заповненням довгих анкет, які на ділі нікому не потрібні, великою комісією за переклади і конвертацією з вашої валюти в іншу і так далі. Саме для вирішення цієї проблеми майже 10 років тому і був створений біткоін – дати можливість людям платити безпосередньо один другому так, якби вони передавали гроші з рук в руки в реальному житті.

Спробуємо тепер зібрати всю конструкцію воєдино:

Уявіть собі для прикладу невелику команду освітнього проекту з 5 осіб, розкиданих по всьому світу професіоналів, які щзмінюють місце проживання, подорожують в своє задоволення, ведуть популярний канал на YouTube, а також надають консультаційні послуги, проводять вебінари і так далі. Для подібної діяльності не потрібна компанія, навіть якщо ці хлопці будуть заробляти мільйон доларів на рік, тому що всі їхні витрати, наприклад, сервера і рекламу, можна оплачувати особистими коштами. Компанія не потрібна ще й тому, що самі хлопці можуть бути податковими резидентами зовсім різних країн, тому ніяких плюсів від інкорпорації вони не отримають, це точно.

Зараз компанії часто створюються для того, щоб отримати банківський рахунок, який потім можна підключити до різних процесинговим сервісів. Чи можна буде уникнути подібного в майбутньому? Скоріше за все так! Команда матиме крипторахунок, на який надходять кошти від клієнтів, які обирають зручний для них формат оплати. Для криптоентузіастів є кілька типів валют, для звиклих платити карткою – субрахунок в процессинговій компанії, з можливістю конвертувати в крипту. До тих пір, поки дотримується законодавство в частині KYC / AML, у регулюючих і наглядових органів до подібних операцій питань бути не повинно.

Заглянемо на 5-10 років вперед, коли інноваційна частина економіки стане переважаючою в різних частинах світу.

Створювати її будуть індивідуали або малі команди, коли криптовалюта стане такою ж повсякденною, як зараз LTE і потокове відео (десять років тому в таке б ніхто не повірив!): навіщо відкривати рахунок в банку, навіщо платити корпоративні податки, навіщо годувати всіх цих оформлювачів паперів? Відбувається атомізація бізнесу, коли класний фахівець в повній мірі вирішить завдання клієнта, раніше на які підключалася б ціла команда. Чому? Тому що все більше ефективності набирають сервіси, що зв’язують одних з іншими, клієнтів і виконавців. Навіщо тягнути за собою спадщину минулого, якщо ти успішний викладач іноземних мов або дизайнер мобільних додатків і прийняти гроші готовий в лічені секунди оплатою криптовалютою? Економіка стає миттєвою і мобільною, без ось цього всього “де карту отримували, туди і йдіть!”

Платити криптовалютою в магазинах не можна.

Насправді, у багатьох країнах, в тому числі США вже є пластикові картки, прив’язані до рахунків Bitcoin і Ethereum. В Європі пішла вже хвиля прийому крипти прямо на касах по QR-коду. Україна в цьому плані трохи відстає, але прогрес не стоїть на місці. Згадайте, як давно ви стали забувати, що таке готівка, переключившись на карти? Як часто друзям перекидаєте гроші за номером картки або мобільного телефону? Здавалося б, ми з цим жили завжди, але насправді лише кілька років. Теж саме буде і з криптовалютами. Розумні люди і команди, що працюють на себе, зовсім скоро почнуть переходити на взаєморозрахунки в крипті. Плюси там очевидні: транзакції миттєві по всьому світу, комісії в районі центів, ніхто не може скасувати переведення, заблокувати твій рахунок і звичайно ж, працює все цілодобово без черг.

Хтось може посперечатися, що ми занадто вже фантазуємо, але поставте себе на місце команд. Коли ти робиш класний продукт, а час твій коштує дорого, то найменше, що ти хочеш боротися з бюрократією та оформляти папірці. З потенціалом продажів на весь світ відразу, переваги будуть віддаватися клієнтам, хто платить криптовалютою. В результаті з’явиться тренд “кращі працюють тільки за крипту”.

Нагадуємо, що ми раніше писали Найдивніші криптовалюти

Долучайся до нас і не пропускай свіжих новин:

    

 

Рейтинг
Поділитися: