StocX

Демографічна статистика криптоіндустрії

Демографічна статистика криптоіндустрії

Якщо ще зовсім недавно біткоін і інші криптовалюти викликали досить серйозний скептицизм, а біткоін і зовсім вважали мильною бульбашкою, то сьогодні інтерес до криптовалют зростає мало не в геометричній прогресії. Блокчейном і криптовалютами зокрема цікавляться найрізноманітніші верстви населення по всьому світу. Наводимо демографічну статистику криптоіндустрії: кому припав до смаку біткоін?

Дослідження ING International Survey продемонструвало індекс сприйняття криптовалюти в поточному році серед європейського, австралійського і американського населення. Цікаво, що сам термін «криптовалюта» в своєму дослідженні вони формулюють як «цифрову валюту, яка не є проектом держави».

Найбільш широко в масовій свідомості термін «криптовалюта» закріпився в кінці 2017 – початку 2018, під час зростання біткоіна. Тоді ціна першої криптовалют світу злетіла до $ 20,000.

 

Тому, незважаючи на те, що до березня цього року ціна біткоін знизилася до $ 6000, близько 66% європейців чули про нього. При цьому чоловіки за цим показником лідирують – 77% проти «жіночих» 55%.

Молодь

Близько 30% людей у ​​віці від 18 до 34 років вважають, що краще вкласти $ 1000 в біткоін, а не в урядові акції і облігації. У цій же публікації стверджується, що 42% мілленіалів чули про біткоін, в той час як серед людей старше 65 таких всього 15%.

Мілленіали (соціологічний термін, використовуваний по відношенню до людей, народжених на початку 80-х – початку нульових, чиє дитинство та юність припали на бурхливий розвиток IT-технологій) люблять криптовалюти з багатьох причин. В першу чергу, за те, що криптоіндустрія цілком здатна модернізувати капіталізм, очистивши його від жорсткого регулювання великих державних і приватних банків.

Інша причина полягає в тому, що грамотні і вдалі вкладення в криптовалюти цілком здатні піднести людину на вершину фінансового Олімпу.

9.19% мілленіалов виберуть саме криптовалюту, в той час як серед покоління X (35-54) це зроблять лише 4.04%, а серед бебі-бумерів (55+) (людей, народжених в повоєнний час) –  лише 3.08 %.

Цікаво, що біткоін залишається найпоширенішим вибором серед всіх вікових груп і статей. За ним слідують ефір і лайткоін. Так, 76% мілленіалів в опитуванні сказали, що вони вкладуть $ 10,000 в біткоіни, 12% – в ефір і 12% – в лайткоін.

Результати опитування практично повністю відображають ринкову капіталізацію кожної з монет. Винятком є ​​хіба що Ripple.

Лояльність до сучасних технологій = лояльності до криптоіндустрії?

Люди, які використовують смартфон, планшет і мають мобільний банк в своїх гаджетах, з більшою часткою ймовірності заявлять про те, що чули про криптовалюти: 69% проти тих, хто не користується сучасними засобами комунікації (59%).

У той же час лише близько 9% респондентів в Європі є власниками криптовалюти. Найменше власників цифрової валюти проживає в Бельгії і Люксембурзі. Схожі цифри продемонстрували опитування в Австралії і США. При цьому кожен четвертий європеєць заявляє про свій намір придбати криптовалюти і про бажання використовувати її в рамках свого банківського мобільного додатку.

35% опитаних впевнені, що за біткоінами майбутнє в сфері онлайн транзакцій.

Така ж частка людей, які брали участь в опитуванні, вважають першу в світі криптовалюту дуже привабливою для інвестування в майбутньому. Разом з цим багато хто вважає криптовалюти дуже високоризиковими. А 46% опитаних вважають, що акції несуть в собі менший ризик, ніж цифрові валюти. Можливо, це свідчить про те, що криптовалюта менш приваблива для довгострокових персональних вкладень, на кшталт накопичень на університет або отримання оплати, чого не скажеш про разові транзакції. Мало хто вважає криптовалюту зручною для оплати повсякденних товарів і послуг, на зразок покупки чашки кави (всього 23%) або інтернаціональних онлайн покупок (30%).

Для пошуку актуальної інформації про вигідні вкладення європейці звертаються до спеціалізованих сайтів (27%), фінансовим консультантам (21%) і набагато рідше орієнтуються на вкладення родичів і друзів (8%).

Поки незрозуміло, як будуть розвиватися відносини між криптовалютою і масовими вкладниками в майбутньому, але вже зараз очевидно, що навіть далекі від криптовалюти обивателі поступово починають цікавитися крипто індустрією і шукати переваги нових технологій для свого життя.

Нагадуємо, що ми раніше писали  Фігури та їх трактування

Долучайся до нас і не пропускай свіжих новин:

    

 

Рейтинг
Поділитися: