Стрибок курсу біткоін вище $ 5 000 викликаний закупівлею одного трейдера

Генеральний директор криптовалютної компанії BCB Group заявив, що останнє зростання курсу біткоін було наслідком покупки одного інвестора, який купив біткоінів на $ 100 млн.

Олівер фон Ландсберг-Седі в розмові з Reuters заявив, що причиною стрибка курсу біткоін вище $ 5 000 став якийсь інвестор, який здійснив операції на загальну суму близько 20 000 BTC одночасно на трьох великих біржах.

“Якщо поглянути на обсяги кожної з трьох бірж, можна побачити одночасну появу заявок по 7 000 BTC”, – заявив Олівер.


На думку криптовалютного аналітика, швидше за все ми починаємо спостерігати ситуацію, коли власники великої кількості біткоінів, зуміли накопичити їх завдяки позабіржовим операціях, які починають рухати ціну, для того, щоб реалізувати свої позиції на ринку:

“Протягом останніх кількох місяців у позабіржових покупців була хороша можливість накопичувати біткоіни на низьких цінових рівнях. І ось як тільки їх частка біткоінів стане достатньою і як тільки вони сформують свої довгострокові позиції, вони “атакують” спотовий ринок. Вони почнуть чистити книгу заявок і нарощувати позиції на спотовому ринку. Навіщо їм це робити? Вони наростили великі позиції на позабіржовому ринку, не викликаючи при цьому коливання цін. Тепер же вони будуть купувати біткоіни, можливо близько 50 000 – 60 000 BTC, на великих криптовалютних біржах, щоб рухати ціну вгору. Завдяки таким діям зросте вартість їх позицій. І таке може статися незалежно від того, чи вважають люди це правильним чи ні “.

Однак говорити про зміну тренда поки рано. Експерти рекомендують врахувати ймовірність можливого зниження після такого великого стрибка:

“Перш ніж говорити про зростаючий тренд, потрібно подумати про вірогідність неправдивого пробою. Якщо ціна найближчим часом втратить більше 50% від останнього руху, це стане не надто позитивним фактором “.

Нагадуємо, що ми раніше писали

Як почати торгувати на валютному ринку?

Поділитися: