попит

Біткоін і криптовалюти, знову попит

Ринок криптовалют знову користується попитом, а добовий торговий оборот криптовалют досяг 16 травня історичного максимуму $ 120 млрд. BTC викуповується кожен раз після нетривалих спадів. І все це ознаки, що на ринку зараз не так багато песимістів. Зростання курсу біткоін на 50% за останній місяць викликав новий сплеск емоцій і просто залишив ведмедів на узбіччі ринку.

Теханаліз дозволяє говорити про те, що ринок відстоюється після вражаючого ралі. Важливими сигналами для биків може стати подолання позначки $ 8300 за біткоін, який був опором в липні минулого року і в попередній тиждень. Альтернативно, падіння під позначку $ 7000 може стати сигналом, що поточний імпульс зростання так і не зміг пройти $ 8000, що може запустити більш сильну корекцію.

З початку 2018 року інфраструктура крипторинка істотно зросла, що дозволяє забезпечувати роботу ринку на пікових обсягах. Кількість транзакцій в мережі біткоін досягло рекордних значень у квітні, проте швидкість їх виконання виявилася на 84% швидше, ніж у грудні 2017. Втім, разом з ажіотажним ростом, пул невиконаних транзакцій все ж виріс.

У якийсь момент число непідтверджених транзакцій досягало 70000. У міру заповнення мемпула середня комісія за транзакцію перевищила $ 2. Доходи від майнінг в квітні зросли на 30% проти березневих значень. Комісія за транзакції за аналогічний період зросла майже на 200%.

Все частіше учасники ринку згадують і про майбутній через рік халвінге (зниження нагороди за видобутий блок). Минулі епізоди халвінга викликали зростання активу. Якщо розглядати цю подію з точки зору зниження пропозиції на тлі зростання попиту, то зростання ціни може бути цілком імовірним.

Ще підкріплює котирування перспектива швидкого виходу біткоіна і основних альткоінов на мас-маркет. Поки учасники крипторинка чекають запуску криптовалют від Facebook або Telegram, в WhatsApp вже запущений бот Lite, який дозволяє користувачам месенджера відправляти один одному BTC, ETH, LTC. Таким чином, рішення вже є, далі справа за маркетингом. Цілком ймовірно, що подібні рішення стануть таким собі “тестом” попиту на продукт перед версіями IT-гігантів. Як би не було, призначена для користувача база з охопленням в мільярди чоловік, слабка економіка з нестабільними національними валютами – це дійсно серйозні речі для істотного зростання попиту на криптовалюти.

Нагадуємо, що ми раніше писали Ціна на біткоін зросла на третину за тиждень

Поділитися: