Економічний календар форекс. Календар економічних подій ринку Форекс на сьогодні

Економічний календар форекс – це миттєва публікація інформації по економічних показниках, графіки форекс по основних валютних парах в режимі онлайн

Для чого потрібен економічний календар форекс

економічний календар форекс

Для того, що б бути в курсі всіх економічних і фінансових подій будь-якому трейдеру необхідно відстежувати останні новини. Найкращим помічником в цій справі стане календар форекс від StocX.

Завдяки якому, ви довідаєтеся не тільки коли відбудеться вихід новини, але і на яку з валют вона створить найбільший вплив, очікуваний прогноз курсу і деякі додаткові моменти.

Стратегія трейдингу на основі економічного форекс календаря

Календар форекс в основному використовується при торгівлі по стратегії форекс на новинах, в основі даного варіанту трейдингу лежить фундаментальний аналіз. Стратегія досить проста і нею може скористатися навіть початківець трейдер.

Весь процес слід розділити на кілька етапів:

  1. На календарі вибираємо необхідну нам валюту, наприклад, USD (долар США). Там же відзначаємо, які події за ступенем важливості ми хочемо спостерігати на екрані, бажано орієнтуватися тільки на найважливіші новини, вони позначені червоним квадратом.
  2. На другому етапі відкриваємо торгову платформу форекс брокера і чекаємо час виходу необхідної новини.
  3. Третій етап найважливіший, як тільки вийшла новина, оцінюємо ступінь її впливу на валюту, позитивна – курс валюти росте, негативна – падає.

Наприклад, якщо для торгівлі використовується валютна пара USD / CAD, а новина, яка вийшла в календарі форекс має негативний вплив на курс долара, слід очікувати спадного тренда. В цьому випадку відкриваємо угоду на продаж.

При відкритті угод, обов’язково звертайте увагу, яка з валют виступає обраною грошовою одиницею в валютній парі – базова або котирована, в першому випадку відстежується пряма залежність, у другому зворотна, тобто при позитивній новині відбувається зниження ціни валютної пари, а при негативній зростання.

Перегляньте наші навчальні курси, щоб дізнатися більше.