Що таке трейдинг?

Що таке трейдинг? Напевно, багато хто з вас бачили фільми про фінансових ділків, які заробили великі гроші торгуючи на біржі. Біржові торги – це те місце, де можна власним інтелектом заробити чималі гроші, причому за короткий термін. При цьому не підкоряючись ніякому начальству і маючи можливість працювати з будь-якої точки світу (оскільки трейдери торгують на біржі через інтернет).

Що таке трейдинг

Трейдинг – це торгівля. Дослівний переклад, і саме таке визначення буде найвірнішим. Золоте правило успішної торгівлі в будь-якій сфері – “купуй дешево, продавай дорого” – як не можна краще підходить для трейдингу. Причому торгувати можна практично всім чим завгодно.

Біржовий трейдинг здійснюється на біржах – свого роду ринках, де покупці і продавці укладають свої угоди. Біржа – це комерційна організація, основна мета якої – заробити гроші. Тому вона стягує плату з покупців і продавців за здійснення операцій (комісійні), що і складає її основний дохід.

Підходи в трейдингу

Трейдинг – це серйозне заняття, здатне приносити високий дохід при правильному підході. Всього існує два підходи в трейдингу: самостійний або за допомогою професіоналів.

При самостійному підході трейдер отримує весь прибуток в свою кишеню, але реалізація цього методу вимагає досвіду і знань. Тому для новачків більше пріоритетний варіант – спільна торгівля з професіоналом, особистим консультантом, матеріально зацікавленим в отриманні вами прибутку. У такому підході є мінімум два плюса. По-перше, ви отримуєте можливість консультацій по різним торговим ідеям і ситуаціям на ринках. По-друге, вчитеся мислити як професіонал, поступово набираючись досвіду.