StocX

Що буде з ціною біткоіна в найближчому майбутньому?

Що буде з ціною біткоіна в найближчому майбутньому?

Доля біткоіна – питання, вирує на криптофорумах мало не з моменту появи першої в світі криптовалюти. Недавнє зниження курсу знову викликало бурхливі обговорення серед аналітиків ринку. Непримиренна боротьба биків і ведмедів триває. Наводимо опозиційні думки експертів про поточну динаміку ціни біткоіна і їх прогнози на майбутнє.

Криптоентузіасти не хочуть вирішувати за біткоін

Переважна більшість аналітиків не дають ні позитивних, ні негативних прогнозів. Особливо дивно виглядає червневе падіння біткоіна на тлі відносного зростання інших криптовалют. Хоча багато криптоентузіастів пророкують зростання, як для альткоінов, так і для самого біткоіна.

«” Дно біткоіна “намацати досить важко. Ціна в $ 4500. може бути самою нижньою точкою падіння. Але в той же час немає гарантованих чинників, які б уберегли першу криптовалюту від падіння до $ 2500. Тим часом волатильність, пов’язану з істотним зростанням інтересу до криптоіндустрії, не можна скидати з рахунків. Сьогодні ціна може бути $ 1000, а вже через невеликий проміжок часу – $ 14,000 », – заявив засновник London Fintech Week Луїс Карранса.

Інші експерти впевнені, що в разі встановлення на ринку жорсткої системи регулювання, бичачий тренд буде куди більш стійким. «Центробанки зазвичай вельми обачні в питаннях, що стосуються безпеки, тому вони намагаються скрупульозно виконувати всі вимоги і рекомендації експертів в цій галузі. Тому ринок чекає оптимістичного ставлення до біткоін з їхнього боку вже в найближчому майбутньому », – розповів аналітик ринку і торговий наставник Лондонській торгової академії (LAT) Гевін Панну.

Що ж стосується дна біткоіна, то, на думку Панну, в цьому році волатильність першої криптовалюти істотно знизилася, проте через наслідки великої корекції здається, що це не так.

Сміливі передбачення і амбітні плани

Але не варто обходити стороною думку відомого Тіма Дрейпера, який спрогнозував зростання біткоіна до $ 100,000 до 2022 року. І відмовлятися від свого пророцтва він, по всій видимості, не збирається. А в 2014 році Дрейпер пообіцяв біткоіну зростання до $ 10,000. І це збулося! За словами експерта, для такої думки тоді і зараз у нього є набагато більш фундаментальні і глибокі причини, ніж орієнтування на звичайні коливання і без того вкрай мінливого крипторинку. «В першу чергу, біткоін не підкоряється примхам тих чи інших урядів і місцевих законодавств. Зараз він над усім цим. Пропозиція на нього постійно, а ціна залежить виключно від попиту. Крім того, використовуючи біткоін, можна не користуватися традиційним банківським обслуговуванням і уникнути стеження », – зазначив він в недавньому інтерв’ю Bloomberg. Також, на його думку, продати біткоіни – значить продати майбутнє минулого. Тому він сам не збирається від нього позбавлятися.

Керуючий партнер фінансової дослідницької фірми Fundstrat Global Advisors Томас Лі і зовсім вважає, що вже до початку липня біткоін продемонструє черговий «ракетний зліт». Проаналізувавши близько 22 точок валюти, що починаються аж з 2010 року, він заявив: «Зростання біткоіна в 1.7 рази перевищує тривалість зниження, і це означає, що для відновлення попередніх максимумів потрібно 85 днів. Це липень 2018 року ».

Аналогічної думки дотримується криптоентузіаст і засновник DeCenter Євген Гордєєв. Він вважає, що біткоін незабаром може отримати нову якість, формально перейшовши в ранг світового гаранта забезпеченості тієї чи іншої криптовалюти, тим самим замінивши багато в чому застаріле за багатьма параметрами для цієї ролі золото. «Звичайно, я не кажу, що біткоін – це новий метал. Та й золото як метал давно вже мало кого цікавить. Але я вважаю, що біткоін здатний стати тим самим резервним золотом нового покоління. На основі якого можна створювати нові валюти, як сотні років тому було з золотим стандартом. Біткоін як резервний елемент за всіма параметрами перевершує і золото, і долари », – прокоментував він.

Більш скромні, але все одно дуже амбітні прогнози малює Лью Клаас, виконавчий директор фонду біткоін. На його погляд, криптовалюта може досягти $ 40,000 до кінця 2018. «А близько 90% альтів можуть просісти або зовсім виявитися у лаві», – упевнений він.

На курс біткоіна також можуть вплинути такі фактори, як серія негативних і відверто жовтуватих статей і загрозливих думок, які переслідували крипту з початку року. Деякі з них застерігали користувачів від вкладення в біткоіни через те, що незабаром його контролюватимуть глобальні регулятори, а інші – про те, що він і зовсім може стати марним в будь-який час. «Оскільки у криптовалюти немає довіреного емітента, такого як центральний банк, вони можуть знецінитися в будь-який час», – вважає представник Європейського ЦБ Ів Мерш.

Що нас чекає в майбутньому?

Незважаючи на те, що однозначного прогнозу для біткоіна на найближчий час немає і швидше за все, не буде, з деякими тезами експертів складно не погодитися. Так, фінансовий експерт, що займається впровадженням фінансових інструментів в криптоіндустрію, Кристьян Деклева, вважає, що штилю в бурхливому морі біткоін в доступній для огляду перспективі чекати не варто. «Повинно пройти щонайменше років 10, перш ніж перша в світі криптовалюта прийде хоча б у відносну рівновагу», – заявив він.

Але якщо поглянути на динаміку останніх днів, відзначимо, що курс, знову перевищив $ 6000. Такі пророцтва здаються вельми утопічними. Але як саме будуть розвиватися події і хто з експертів виявиться правим, ми зможемо дізнатися лише через час.

Нагадуємо, що ми раніше писали  Фігури та їх трактування

Долучайся до нас і не пропускай свіжих новин:

    

 

Рейтинг
Поділитися: