StocX

Найдивніші криптовалюти

Найдивніші криптовалюти

Ринок криптовалют зростає на очах і в 2018 році нові монети з’являються мало не щодня. Сучасні системи і маркетингові можливості дозволяють запустити власне ICO будь-якому охочому і це не буде коштувати мільйони доларів. Зате, як показує практика, можна зібрати ці мільйони доларів на самому, здавалося б жартівливому і несерйозному проекті. Розглянемо найдивніші криптовалюти.

Мем-Коіни

Наприклад, на даний момент на 41 місці за капіталізацією серед всіх криптовалюта знаходиться монета Dogecoin. Це валюта з відкритим кодом для peer-to-peer транзакцій. На логотипі криптовалюти красується собака породи Сіба-іну – дуже популярний в інтернеті мем. Власне, нічим іншим ця монета і не виділяється, але сам факт її існування не може не викликати здивування і посмішку. Сміх сміхом, але ринкова капіталізація Dogecoin становить понад 573 мільйонів доларів.

У Dogecoin є прямий, якщо можна так висловитися в даному випадку, конкурент – Pepe Cash. Ця монета з’явилася також завдяки інтернет-мему – жабеняті Пепе. Функціонал цієї монети трохи ширший, ніж у Dogecoin: він служить свого роду валютою на платформі Pepedirectory, створеної для зберігання та обміну рідкісними картками.

Токенізація релігії

Фантазія і сміливість деяких ICO-ентузіастів не знає кордонів. Релігія – досить педантична тема для багатьох. Але все це не злякало творців Jesuscoin. Як стверджується на сайті цієї «криптовалюти», маючи на своєму гаманці Jesuscoin, ви гарантовано потрапляєте в рай. Засновники криптовалюти також стверджують, що ведуться переговори з Церквою, щоб домогтися можливості відпускати гріхи за Jesuscoin. Втім, на сайті засновником цієї незвичайної монети значиться сам Ісус Христос, а за PR в команді відповідає апостол Павло. Капіталізація цієї криптовалюти становить скромні півтора мільйона доларів.
На ринку також існує ConfessionCoin – крипта, за допомогою якої можна вписати свої гріхи в блокчейн і таким чином сповідатися.

Політичні криптовалюти

Тут мова піде навіть не про El Petro, державну криптовалюту Венесуели, про неї і так всі знають. На ринку існують кілька монет, чиї творці надихалися фігурами тих чи інших відомих світових політиків. Так, валютою, названу в свою честь, може похвалитися президент США Дональд Трамп,  в його честь названа монета TrumpCoin. Її капіталізація становить близько 560 тисяч доларів.

Найправдивіша криптовалюта

Багато засновники ICO-проектів витрачають десятки годин на те, щоб придумати, навіщо взагалі їм в проекті блокчейн і для чого потрібна власна криптовалюта. Адже треба пояснити людям, на що ти збираєш гроші і що тобі дасть володіння тією чи іншою монетою. Але є на ринку як мінімум одна компанія, яка відразу і відкрито заявляє, що їх монета абсолютно марна. Творці Useless Ethereum Token мотивують запуск власного ICO тим, що хочуть купити собі щось на виручені кошти, наприклад, телевізор з великою діагоналлю. Що найсмішніше – знайшлися інвестори: в ході було отримано 270 тисяч доларів. Вистачить не на один телевізор.

Інші незвичайні монети

Fuck Token – задумка монети полягає в тому, що відправивши її, ви символічно посилаєте цю людину далеко і надовго.

BitCoen – перша кошерна криптовалюта, створена для єврейського народу. Крім самої монети, існує ціла екосистема, що включає торгову площадку, платіжку і платформу для реклами.

PotCoin – крипта, яка є засобом взаєморозрахунку на легальному ринку марихуани.

Monacoin, Catcoin і Nyancoin – криптовалюти, натхненні котиками, – улюбленими в інтернеті домашніми вихованцями.

Добре це чи погано?

Дивно, наскільки різноманітний ринок криптовалют, якщо серед його учасників знаходяться часом зовсім абсурдні монети. Схоже, для деяких ICO – це не інструмент, за допомогою якого отримують фінансування, а спосіб самовираження чи навіть спроба донести світу свої ідеї. Сам факт існування таких монет розширює розуміння суті ICO і надає революційності сфері криптовалют.

Нагадуємо, що ми раніше писали Про що говорять новини криптовалют?

Долучайся до нас і не пропускай свіжих новин:

    

 

Рейтинг
Поділитися: