StocX

Чому багатими будуть люди з фінансовою освітою

Чому багатими будуть люди з фінансовою освітою

Представляємо вашій увазі уривок з нової книги Роберта Кіосакі “Другий шанс”. Кіосакі аналізує минуле і сьогодення і розповідає, що чекає світ фінансів в майбутньому. На його думку, другий шанс стати багатим буде у людей з фінансовою освітою.

Роберт Кіосакі
Американський підприємець і інвестор. Автор 25 книг, які розійшлися по всьому світу тиражем більше 26 мільйонів екземплярів.

Який сенс в тому, щоб ходити в школу і майже нічого не пізнавати про гроші? Чому ви повинні ходити в школу, шукати роботу, працювати за гроші і при цьому нічого не знати про гроші?

Освіта кожен день надає потужний вплив на наше життя. Ось чому деякі його види були недоступні для рабів аж до громадянської війни і навіть сьогодні залишаються недоступними для жінок у багатьох країнах світу.

Багаті не працюють, щоб отримувати чеки на зарплату. Як любив повторювати багатий тато, чоловік, який підписує чек на зарплату, має величезну владу над тим, хто цей чек отримує. До того ж чим більше ви заробляєте, працюючи за гроші, тим більше податків платите. Можливо, тому зарплата Стіва Джобса становила всього один долар на рік.

Ваше багатство крадуть, користуючись вашою фінансової неосвідченістю, в даному випадку називаючи ваші пасиви активами. Який сенс позбавлятися від боргів, коли багаті використовують борги, щоб ставати ще багатшими?

Що таке фінансова освіта?


Якщо визнати той факт, що гроші – сміття, то стає зрозуміло, чому фінансова освіта є прямою протилежністю традиційній освіті, що отримується в навчальних закладах.

Суть фінансового інтелекту полягає в тому, щоб залишитися на ребрі монети, спостерігаючи за обома її сторонами, аверсом і реверсом, а потім вирішити, що краще за все для вас.

У 1973 році я повернувся з В’єтнаму на Гаваї. Місцем моєї служби стала повітряна база морської піхоти в Канеохе на острові Оаху. На той момент, згідно з контрактом з Корпусом морської піхоти, мені залишалося служити півтора року.

Я звернувся до обох моїх татів з проханням підказати, що мені робити далі. Я любив літати, любив морську піхоту, але війна закінчилася і мені треба було рухатися далі. Бідний тато порадив мені повернутися в школу, отримати ступінь магістра бізнес-адміністрування і може бути, навіть доктора.

Багатий тато порадив мені відвідувати семінари з інвестування в нерухомість.

Це яскравий приклад протилежностей в освіті.

Бідний тато радив мені повернутися в школу. Щоб я міг отримати високооплачувану роботу і стабільний чек на зарплату. Він радив мені працювати за гроші.

Багатий тато рекомендував мені навчитися використовувати борги для отримання вільного від податків грошового потоку, що генерується активами.

Я вирішив послухатися поради обох тат і записався на курс по підготовці магістрів бізнес-адміністрування в Гавайському університеті і на триденний семінар з інвестування в нерухомість. Прослухавши програму семінару, я купив свій перший актив, що генерує грошові потоки і кинув навчання в університеті. Мені було 26 років і я починав розуміти, в чому відмінності між чеком на зарплату і грошовим потоком, боргами і податками.

Освіта – виключно важливе слово. А сьогодні воно стало важливішим, ніж будь-коли.

Для мільярдів людей відповідь на сьогоднішню економічну кризу полягає в тому, щоб «повернутися в школу». Але дозвольте запитати: “Чи є ця відповідь кращою для вас? Чи зможе традиційна освіта надати вам другий шанс в житті? “.

Коли ви ходите в школу, вас вчать працювати за гроші. Фінансова освіта дає знання, необхідні для придбання активів, які генерують грошовий потік.

Намагайтеся зробити так, щоб гроші працювали на Вас, а не щоб Ви працювали за гроші – один з ключових принципів Роберта Кійосакі.

Нагадуємо, що ми писали
23 життєвих уроки, які потрібно засвоїти

Рейтинг
Поділитися: