StocX

Глобальний погляд на криптовалюту біткоін

Глобальний погляд на криптовалюту біткоін

Ціна криптовалюти біткоін за останні роки сильно зросла, незважаючи на кілька глибоких корекцій. Під час падіння цін завжди корисно подивитися на історію і довгострокові досягнення економіки криптовалют в цілому.

Якщо ви подивитеся на всі заголовки публікацій в засобах масової інформації, багато новинних джерел стверджують, що “біткоін мертвий”, що “бульбашка цифрових активів лопнула”. Ціни на криптовалюти сильно впали, тому що ринок BTC / USD досяг рекордного рівня вище $ 19 тисяч в грудні 2017 року.

Звичайно, з цього моменту було багато прогнозів щодо того, як низько впаде ціна; деякі аналітики ринку BTC зупинилися на цифрі $ 9’000, в той час як багато спекулянтів прогнозували мінімум на позначці $ 7’625, а деякі вважають, що вартість продовжить знижуватися.

Досягненням середньої по ринках позначки $ 19’600 за монету, біткоін втратив близько 61,22%, коли ціна досягла найнижчого рівня 2 лютого. Проте, ринок біткоін відскочив, скоротивши збитки, і зараз монета вартує $ 9’300.

Пацієнт скоріше живий, ніж мертвий

З моменту початку продажу криптовалюта біткоін зросла приблизно на 70’328,57%. В останні п’ять тижнів падіння, ціна наблизилися до кількох сильних рівнів підтримки. Багато людей дивляться на попередні коригування цін криптовалюти біткоін, щоб з’ясувати, куди приведе поточна ситуація.

Історично склалося так, що на ринку біткоін спостерігається цілий ряд значних корекцій, але конкретно це падіння перевершує чотири попередні.

16 грудня 2017 року ринки BTC досягли рекордного рівня і втратили 60% всього за п’ять тижнів до сьогоднішнього дня. Навіть з відскоком, це падіння випереджає червневий шок 2012 року, коли ціна біткоін впала на 36%.
Крім того, зниження минулого місяця стало більш помітним, ніж крах Mt. Gox в 2014 році (49%) і падіння, яке пов’язане з китайськими заборонами ще у вересні 2017 роки (40%).

Тим не менш, є три істотні корекції на ринку криптовалюти  біткоін, які були набагато більшими, ніж в минулому.
У 2011 році ринок BTC втратив 94% своєї вартості під час першого злому японської біржі Mt. Gox. Крім того, Mt. Gox стимулювала ще 79% розпродаж у 2013 році, коли платформа зупинила торгівлю.

Нарешті, вартість криптовалюти біткоін занурилася більш ніж на 87% з листопада 2013 року по січень 2015 року, коли криптовалюта випробувала найдовший “ведмежий ринок” у своїй історії. У той час також було чимало серйозних корекцій, в середньому по 35%, і кожна з них приводила до того, що ЗМІ і багато новачків повірили, що настав час “закрити скриньку чарівних інтернет-грошей”.

Після великого падіння  очікуємо велике зростання

Те, про що забувають багато експертів – навіть після цього поточного падіння ціни, з моменту створення криптовалюти біткоін її ціна виросла на 72’328%.

З лютого минулого року ринки BTC / USD, як і раніше зріс на 720%, а багато інших цифрових активів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року досягли ще більш значних результатів.

Історично, на кожні два кроки назад, ціна криптовалюти біткоін стрибала на сім кроків вперед майже після кожної корекції.

Розповіді в ЗМІ

На цьому тижні Wall Street Journal, New York Times, Business Insider, Forbes, Bloomberg і Barrons опублікували історії про “битву” криптовалюти біткоін і так званої “спіралі смерті”.

Чи буде все так? Насправді ніхто не знає, але криптовалюти ніколи не “вмирали”, і багато експертів вважають, що цінність економіки, ймовірно, буде продовжувати рости в довгостроковій перспективі. Той, хто стверджує, що криптовалюти “вмирають”- не бачить картини цілком.

Нагадуємо, що ми раніше писали про Три фундаментальні помилки. Як bitcoin-скептики обманюють себе і оточуючих

Не пропусти наші яскраві моменти в Instagram та Facebook

Рейтинг
Поділитися: