StocX

Гроші, свобода і дещо ще … Про мотивацію найуспішніших трейдерів

Гроші, свобода і дещо ще … Про мотивацію найуспішніших трейдерів

На чому заснована мотивація найуспішніших трейдерів світу? Схожа вона з вашою ідеєю про професійний трейдинг? Поговоримо про стимули біржових лідерів.

Майже кожен, хто торкається світу біржової торгівлі, навіть в дуже обмежених масштабах, мріє коли-небудь стати повноцінним професійним трейдером. Заробляти на життя біржовою торгівлею – це гідна мета багатьох талановитих і працьовитих людей, тому мені подобається ставити запитання повним надій і прагнень новачкам: Чому вони хочуть зробити біржову торгівлю своєю професією? Що лежить в основі цього гарячого прагнення? Що вони шукають в цій професії для себе?

Швидкі мільйони при мінімальних вкладеннях

Не доводиться сумніватися в тому, що жодна сфера діяльності не може зрівнятися з біржовою торгівлею, де, вклавши мінімум, можна (чисто теоретично, звичайно) в дуже короткий проміжок часу казково розбагатіти. Розповіді таких людей, як на приклад, Ніколас Дарвас, який перетворив 30 000 $ в більш ніж 2 000 000 $ приблизно за 18 місяців, створюють ілюзію того, як швидко можна отримати величезні гроші, займаючись біржовою торгівлею, якщо «зійдуться всі зірки».

Крім того, вам зовсім не потрібно володіти супер великим стартовим капіталом або отримувати науковий ступінь, витративши перед цим кілька років на протирання штанів в академічних аудиторіях, щоб спробувати свої сили в торгівлі. При розгляді різних способів перетворити невелику суму грошей в дуже велику, біржова торгівля часто здається швидким і легким варіантом розбагатіти.

Свобода і фінансова незалежність


Інша причина стати професійним трейдером приваблива своєю обіцянкою повної свободи, самостійності та фінансової незалежності.

Трейдер ні перед ким не відповідає за свою роботу – у нього немає роботодавця, начальника, боса. Він може торгувати практично скрізь, де захоче. Ні співробітників або колег, і немає необхідності щодня занурюватися в офісні інтриги і чвари. Можна торгувати вранці, сидячи за комп’ютером в халаті і домашніх капцях, а потім відправитися на прогулянку в парк і ніхто не зможе вас дорікнути в неналежній організації робочого процесу. Привабливість цього типу свободи підігрівається ідеєю повного самозабезпечення.

Як трейдер, ви і тільки ви відповідальні за свій успіх:

  • Вам не потрібно переконувати свого боса або партнера по бізнесу в тому, що ваш проект принесе прибуток.
  • У вас відсутні соціальні зобов’язання перед колегами по роботі. Ви нікому нічого не винні.
  • Вам не доведеться турбуватися про те, що ви можете втратити всіх клієнтів.
  • Як трейдеру, ваші результати важливі лише безпосередньо вам – ніяка інше особа не може стояти між вами і вашими шансами на успіх.
  • Справжня і повна свобода.

Однак, свобода, точно так само як і гроші, дуже слабка як в якості мотивації для вибору професії трейдера взагалі, так і для того, щоб стати успішним трейдером зокрема.

Давайте поглянемо правді в очі: і гроші, і свобода (незалежність) можуть бути отримані в ряді інших професій. Чому ж замість того, щоб стати професійним гравцем в гольф, художником, письменником чи музикантом, потрібно обов’язково ставати біржовим трейдером? Адже успіх в будь-якій зі згаданих професій (і це далеко не повний список), безумовно, призведе до великої кількості грошей і свободи. І поріг для входу, і стартовий капітал потрібен в тих же межах, як і в трейдингу. Так навіщо торгувати? Чому ви дійсно хочете бути трейдером?

Інтелектуальний розвиток – мотивація біржових профі

Топ-трейдери вибирають для себе цю професію тому, що їм подобається ідея створення багатого і самодостатнього життя, шляхом застосування на практиці власного інтелекту. Придивившись до світових лідерів в цій професії, ви можете побачити те, що реально ними рухає. Ви побачите, що практично всі успішні трейдери одночасно і великі мислителі.

Суть в тому, що за невеликим винятком, найбільш успішні трейдери тягнуться до біржової торгівлі тому, що вони бачать в цьому одну велику інтелектуальну гру. Вони заінтриговані ідеєю заробляти на життя, покладаючись лише на сили свого розуму та інтелекту.

Дайте чесну відповідь на питання: Чому я хочу бути трейдерем?


Якщо трейдинг привертає вас інтелектуальною грою, яка рухає ринками, то ви на правильному шляху, і рано чи пізно, але неминуче опинитеся в хорошій компанії професіоналів високого рівня. І якщо вас тягне до торгівлі тому, що вам подобається ідея заробляти на життя, використовуючи свій інтелект, то ви робите все свідомо правильно, і в такому випадку позитивний результат вашої діяльності просто неминучий. Подумайте на дозвіллі над тим, чому саме ви хочете бути трейдером.

І наостанок, остерігайтеся різних вчителів, у яких в кабінеті комп’ютерних моніторів більше, ніж книг. Навряд чи вони зможуть навчити вас чогось дійсно корисного.

Нагадуємо, що ми раніше писали

Стрибок курсу біткоін вище $ 5 000 викликаний закупівлею одного трейдера

Гроші, свобода і дещо ще … Про мотивацію найуспішніших трейдерів
5 (100%) 3 vote[s]
Поділитися: