Криптотрейдинг з нуля

Початківці зможуть дізнатися з нуля, як торгувати на криптобіржах і заробляти біткоіни. Досвідчені трейдери поглиблять свої знання і заповнять прогалини. Потужний унікальний курс

Самий зрозумілий і повний курс по криптотрейдингу в Україні

Абсолютно унікальний навчальний матеріал. Упорядкований, продуманий, деталізований - зрозуміти зможе навіть школяр

10 занять з реальним трейдером. Вся інформація заснована на досвіді наших трейдерів і структурована в зрозумілому форматі

З нашим курсом ви отримаєте професію майбутнього, яка дасть вам можливість прийти до фінансової свободи і незалежності

Втомилися втрачати свої гроші? Набридло торгувати в мінус? Хочете розуміти, що ви робите і нарешті почати заробляти криптовалюту?

На нашому навчанні ми навчимо, покажемо і розповімо зрозумілою мовою про те, як:

Пройдіть навчання за нашим курсом і ви навчитеся

Самостійно торгувати

Нарешті ви почнете торгувати самостійно і за всіма правилами. Зможете створити свою модель успішного трейдингу на криптобіржах

Розбиратися в теорії

Глибоко розберетеся в теоріях Фібоначчі та Елліотта. Зможете ефективно використовувати їх для отримання профіту

Розуміти теханаліз

Розпізнавати шаблони, патерни та моделі технічного аналізу і застосовувати їх відразу на практиці у своїй торгівлі

Управляти ризиками

Зрозумієте, що таке управління ризиками та капіталом. Зможете грамотно диверсифікувати, рідше втрачати і стабільніше заробляти

Користуватися сервісами

Навчитеся використовувати дуже важливі сервіси, пов'язані з аналізом криптовалютних ринків. Підвищите точність своєї торгівлі на біржах

Розбиратися в технологіях

Зрозумієте, що таке біткоін, альткоіни, криптобіржі та блокчейн. Дізнаєтеся всю термінологію криптотрейдинга за 10 днів

Програма курсу:

Відгуки про курс

Супер компанія, прекрасний колектив, подання знань на вищому рівні, та респект і дуже дякую, за надання можливості відкрити для себе нового, та досить перспективного виду фінансових прибутків! Дякую!

Вадим

Керівник

Компанія👍🏻👍🏻👍🏻,навчать на вищому рівні трейдингу,ставлення до клієнтів відмінне😉підтримують зв’язок після навчання і якщо виникають якісь питання завжди допоможуть 📝

Ярослав

Трейдер

Думала, для жінки трейдинг неможливий для вивчення. Спочатку було складно, але завдяки підтримці я впоралася. Пройшовши інтенсивний курс - стабільно почала заробляти.

Анна

Підприємець

Чудова компанія, мені повезло проходити тут навчання, було дуже цікаво,а головне що зразу все показували на практиці. Після навчання підтримують звязок з трейдерами, аналізують торгівлю.

Тарас

Фрілансер

Рекомендую всім бажаючим примножити власний капітал пройти навчання в компанії StocX! Завдяки компанії маю ще одне джерело надходження коштів, що дозволяє мені займатися своренням нових методів доходу!

Юрій

Інвестор

Гарантія повернення коштів

Якщо протягом 3 днів з моменту оплати, Ви з будь-якої причини вирішите, що курс Вам не підходить - ми зобов'язуємося повернути Вам гроші в повному обсязі.

Що таке криптотрейдинг

Якщо хтось купує – значить, хтось продає. Банальна аксіома, яка є основою будь-якого трейдингу, але у криптовалютних торгів своя специфіка, а значить відрізняються стратегії поведінки на ринку. Криптотрейдинг – це високо ризикована інвестиційна діяльність, яка пов’язана з купівлею та продажем торгових інструментів, пов’язаних з курсами електронних валют.

Для трейдера високі ризики завжди пов’язані з можливістю отримання великого доходу, але для цього потрібно навчатися криптовалютному трейдингу. Не плутайте Майнінг (видобуток) і торгівлю – це абсолютно різні поняття, ніяк не пов’язані одне з одним.

Основи трейдингу криптовалют

Метою будь-яких інвестицій є отримання прибутку, а значить, працює правило – потрібно купити дешевше і продати дорожче. Для людей, які хоч раз стикалися з трейдингом, цей напрямок буде відрізнятися лише певною специфікою процесу. Якщо ви знайомитеся з фінансовими ринками через криптовалютний трейдинг, то ми розповімо про основні положення:

 • Трейдер заробляє на зміні курсу торгового інструменту, наприклад, BTC (біткоін) дорожчав по відношенню до USD (Долар США) протягом останньої доби. Купивши BTC на початку доби і продавши його в кінці доби – трейдер отримує прибуток
 • Ринок має високу волатильність. Волатильність – це часта зміна вартості інструмента протягом торгового періоду
 • Це новітній інструмент, проте, за період його існування були виявлені певні закономірності, на основі яких створюються прибуткові торгові стратегії.

Основний сенс трейдингу – це дії з купівлі і продажу у відповідний час.

Курси по трейдингу криптовалют

Наша команда вже довела свій професіоналізм тисячам користувачів через безкоштовні і платні прогнози для криптотрейдерів. Зараз у вас є можливість пройти навчальний курс з нуля від практикуючих фахівців і застосувати отримані знання в створенні власної торгової стратегії.

По суті, курс – це збірник накопичених за кілька років знань і методик трейдерів і обхід вже допущених помилок в торгівлі. Весь матеріал дається слухачам поступово і закріплюється на роботі в робочому терміналі. Навчання дає можливість вийти на ринок торгівлі криптовалют, виключивши найпоширеніші помилки і вміти планувати свої дії в будь-якій ситуації.

Перегляньте всі наші навчальні курси по трейдингу.

Часті запитання

Все залежить від обсягу інвестицій і волатильності на ринку. Bitcoin може вирости до $ 100 тис. За 10 років, що означатиме підвищення на 3483% з нинішнього рекордно високого рівня, зазначив наш аналітик, який абсолютно вірно передбачив ралі криптовалют в 2017 році.

Навчання проходить індивідуально в нашому офісі у зручний для вас час. Також можна пройти навчання онлайн.

За допомогою курсу ви навчитеся:

 • Розбиратися в принципах роботи криптовалют і блокчейна
 • Відрізняти цінні криптовалюти від пірамід
 • Вибирати криптовалюти і біржі для торгівлі
 • Торгувати криптовалютою
 • Захищатися від шахраїв
 • Заробляти на ICO
 • Ризик-менеджменту і мані-менеджменту
 • Швидко аналізувати новини ринку

Технологія майбутнього, здатна вплинути на світ так само сильно, як Інтернет. Ось що сьогодні говорять банкіри та інвестори про блокчейн. Причому розмовами не обмежуються, навпаки – капіталовкладення в блокчейн-проекти в 2016 році перевалили за мільярд доларів США.

Що ж таке блокчейн, яке він має відношення до біткоіна, де застосовується сьогодні і чи буде використовуватися завтра? Як заробити на blockchain рядовому інвестору, який вірить в перспективи даної технології? простими словами.

Біткоін – найпопулярніша криптовалюта в світі. Однією з головних особливостей платіжної системи є те, що вона непідконтрольна жодній державі або приватній особі, а власник біткоінів може зберегти повну анонімність при покупці в інтернеті будь-якого товару. Випуск біткоінів відбувається в результаті комп’ютерних обчислень, тому заздалегідь відомий обсяг, а також сам час появи нових одиниць криптовалюти.

Капіталізація біткоіна досягла 100 мільярдів доларів і продовжує зростати.

Легальність і оподаткування криптовалюти.

Юридично криптовалюта є законною у всіх країнах, але в деяких державах так чи інакше обмежують оборот цих цифрових грошей на внутрішньому ринку. Так, в Китаї діє заборона для банківських установ на обробку операцій з біткоіном. У Росії криптовалюта не може використовуватися повністю легально і прозоро через закон, згідно з яким єдиним засобом розрахунку в країні є національна валюта, тобто російський рубль. В Україні немає закону, який би забороняв використання криптовалют.

Питання оподаткування біткоіна в даний момент опрацьовано на законодавчому рівні тільки в США. Так, американське податкове управління ухвалило, що криптовалюта повинна розглядатися, як товар з метою оподаткування. По відношенню до Bitcoin використовується податок на приріст капіталу.