Торгівля на ринку криптовалют

Почніть заробляти на торгівлі біткоіном та іншими криптовалютами всього за 5 занять

Криптовалюта – це легко. Наш курс відповідає на самі основні питання про влаштування і використання криптовалют. Для вас він стане міцним фундаментом в розумінні криптовалютного ринку. А також допоможе захиститися від шахраїв і підвищить вашу фінансову грамотність.

Ви зрозумієте, як працюють криптовалюти, хто їх створює і в чому їх унікальність. Дізнаєтеся як заробити на криптовалюті, що таке блокчейн і чому він може змінити світ?

Навчитеся створювати криптовалютний портфель. Дізнаєтеся, як безпечно купувати, продавати і зберігати криптовалюту. Познайомитеся з інтерфейсом топових криптовалютних бірж і гаманців. Навчитеся аналізувати графіки криптовалют. Розберетеся в багатьох базових питаннях, типу, чим відрізняється токен від коіна і багато іншого.

Кому підійдуть наші крипто курси?

 • Для новачків криптовалютного ринку
 • Для людей, які хочуть розібратися в криптовалютах
 • Для людей, яким цікавий заробіток на криптовалютном ринку
 • Для тих, хто хоче розуміти основи технології блокчейн
 • Для початківців
 • Для людей, які шукають додаткові способи заробітку

Коротко про біткоін

Ви напевно вже чули дуже багато незрозумілих термінів: блокчейн, криптовалюта, біткоін, ефір, ICO і ще багато незрозумілих слів. Краще подивіться короткий ролик про цю технологію і вам буде більш зрозуміло про що мова.

Переваги заробітку на криптовалюті

 • Можливість хорошого заробітку за короткий термін
 • Децентралізація. Не потрібно платити комісії
 • Анонімність. При здійсненні транзакції не потрібно вказувати персональну інформацію

Які знання Ви отримаєте після проходження крипто курсу

трейдинг для початківців

Розберемо поняття Криптотрейдинг і навчимо заробляти на криптовалютах

Альтернативні криптовалюти: як зробити до 100% річних?

Розповімо про всі проблеми ринку, ризики та можливості заробітку на криптовалютах

Ведучі навчального проекту

Іванна

Іванна

Трейдер, експерт Фінансового ринку

Одна з кращих наставників по трейдингу. Успішний трейдер протягом 5 років,
багато сотень учнів стали успішними трейдерами.

Євген

Євген

Наставник, трейдер

Експерт по фондовому та крипто ринку. Досвід торгівлі на фінансових ринках – 4 роки. Розробив власні прибуткові торгові стратегії.

denis3

Денис

Експерт з навчання трейдингу

Безліч прибуткових торгових стратегій. Успішно торгує на валютному ринку більше 3 років. Підготував більше 500 успішних трейдерів.

Гарантія повернення коштів

Якщо протягом 3 днів з моменту оплати, Ви з будь-якої причини вирішите, що курс Вам не підходить - ми зобов'язуємося повернути Вам гроші в повному обсязі.

Результати наших учнів

Часті запитання

Все залежить від обсягу інвестицій і волатильності на ринку. Bitcoin може вирости до $ 100 тис. За 10 років, що означатиме підвищення на 3483% з нинішнього рекордно високого рівня, зазначив наш аналітик, який абсолютно вірно передбачив ралі криптовалют в 2017 році.

Навчання проходить індивідуально в нашому офісі у зручний для вас час. Також можна пройти навчання онлайн.

За допомогою курсу ви навчитеся:

 • Розбиратися в принципах роботи криптовалют і блокчейна
 • Відрізняти цінні криптовалюти від пірамід
 • Вибирати криптовалюти і біржі для торгівлі
 • Торгувати криптовалютою
 • Захищатися від шахраїв
 • Заробляти на ICO
 • Ризик-менеджменту і мані-менеджменту
 • Швидко аналізувати новини ринку

Технологія майбутнього, здатна вплинути на світ так само сильно, як Інтернет. Ось що сьогодні говорять банкіри та інвестори про блокчейн. Причому розмовами не обмежуються, навпаки – капіталовкладення в блокчейн-проекти в 2016 році перевалили за мільярд доларів США.

Що ж таке блокчейн, яке він має відношення до біткоіна, де застосовується сьогодні і чи буде використовуватися завтра? Як заробити на blockchain рядовому інвестору, який вірить в перспективи даної технології? простими словами.

Біткоін – найпопулярніша криптовалюта в світі. Однією з головних особливостей платіжної системи є те, що вона непідконтрольна жодній державі або приватній особі, а власник біткоінів може зберегти повну анонімність при покупці в інтернеті будь-якого товару. Випуск біткоінів відбувається в результаті комп’ютерних обчислень, тому заздалегідь відомий обсяг, а також сам час появи нових одиниць криптовалюти.

Капіталізація біткоіна досягла 100 мільярдів доларів і продовжує зростати.

Легальність і оподаткування криптовалюти.

Юридично криптовалюта є законною у всіх країнах, але в деяких державах так чи інакше обмежують оборот цих цифрових грошей на внутрішньому ринку. Так, в Китаї діє заборона для банківських установ на обробку операцій з біткоіном. У Росії криптовалюта не може використовуватися повністю легально і прозоро через закон, згідно з яким єдиним засобом розрахунку в країні є національна валюта, тобто російський рубль. В Україні немає закону, який би забороняв використання криптовалют.

Питання оподаткування біткоіна в даний момент опрацьовано на законодавчому рівні тільки в США. Так, американське податкове управління ухвалило, що криптовалюта повинна розглядатися, як товар з метою оподаткування. По відношенню до Bitcoin використовується податок на приріст капіталу.

Переглянути інші курси по трейдингу