Золоті правила інвестицій в криптовалюти

Золоті правила інвестицій в криптовалюти

Правило № 1: Які проблеми вирішують криптовалюти?

Криптовалюти створені для вирішення проблем з фіатом. Bitcoin дозволяє швидко і легко переводити гроші між людьми, без участі та контролю банків.
У той же час у цифрової монети bitcoin  є кілька структурних проблем. У зв’язку з тим, що в мережі bitcoin перевіряється кожна транзакція на всіх комп’ютерах, які утворюють мережу, обробка транзакції може займати кілька хвилин. Як наслідок були створені нові монети, наприклад, litecoin, які вирішують проблему із затримками в обробці транзакцій.

При оцінці криптовалют важливо задати собі кілька питань:

    • Яку проблему намагається вирішити криптовалюта?
    • В яких випадках вона використовується?
    • Наскільки серйозною є проблема, яку усуває криптовалюта?
    • Чи були спроби вирішити проблему раніше?

І це підводить нас до другого правила.

Правило № 2: Управлінська команда

Уважно вивчіть команду, яка стоїть за розробкою будь-якої нової монети.
Вони повинні розуміти, що роблять. Намагайтеся переконатися, що творці монет дійсно вірять в те, що вони роблять. Їх зусилля повинні сприяти зростанню монет і збільшення капіталізації.
В цьому плані ми спостерігали масу зловживань, тому це критично. Неприпустимо, якщо вигоду отримують топ-менеджери, а не власники токенів.
У зв’язку з цим немає нічого важливішого  детального вивчення команди. В криптопросторі важливо робити ставку на жокея, а не на коня.

Правило № 3: Ліміти на випуск

Відстежуємо кількість монет, випущених на поточний момент і тих, що будуть випущені в майбутньому. Також ми звертаємо увагу на те, як монета поширюється і наскільки правильно це робиться. Розробляється вона для її творців або буде функціонувати як цілісна екосистема?
Ці фактори мають вирішальне значення, але далеко не всі інвестори думають про них.
Одна з причин, по якій bitcoin виросте (і повинен вирости) в ціні до $ 100 000, навіть до $ 500 000 за монету, полягає в обмеженості емісії максимумом в 21 млн. біткоінів.
Не всі криптовалюти мають ліміти, проте ми завжди оцінюємо, як кількість монет буде впливати на їх вартість. Проект може мати відмінну команду і прекрасний продукт, але якщо компанія продала 2 млрд. токенів і їх кількість не обмежена, успіх багато в чому під питанням.
Це модель IPO кінця 90-х: хороше управління, хороший продукт, хороший маркетинг і обмеженість пропозиції, яка народжує дефіцит.

Правило № 4: Збільшення попиту

По-четверте, ми уважно вивчаємо зростання попиту на певну монету. Важливо не тільки, як криптовалюта справляється з певною проблемою, але і зростаючий попит.
Наприклад, щоденний обсяг zcash збільшився з приблизно $ 762 тис. в січні 2017 року до $ 77 млн. Це свідчить про те, що попит на zcash різко зростає.

 Правило № 5: Інтерес інституційних інвесторів

Як ми бачимо, великі вливання в криптовалютний ринок будуть зроблені тоді, коли великі інституційні інвестори почнуть купувати криптовалюти, щоб хеджувати свої позиції.
І тут виникає важливий момент – чи буде конкретна монета справлятися з обсягом інвестицій. Далеко не всі монети масштабуються, деяким з них аналітики не прогнозували серйозного зростання.

Правило № 6: Стабільні показники

Вивчаємо показники монет. Ми проганяє кожну криптовалюту по контрольному списку з 100 пунктів.
Ми уважно вивчаємо ринкову капіталізацію, оборот і максимальний обсяг пропозиції, прискорення попиту, інші коефіцієнти та показники. Вони враховуються поряд з аналітичними інструментами.
Це дозволяє нам точно визначити потенціал монети та її майбутню вартість. Використання різних показників дозволяє нам забезпечувати нашим клієнтам успішні інвестиції.

Нагадуємо, що ми раніше писали про Біткоін: валюта чи спосіб збереження?

Не пропусти наші яскраві моменти в Instagram та Facebook

Поділитися: