StocX

Чому жодна держава не зможе протистояти криптовалютам і блокчейну?

Чому жодна держава не зможе протистояти криптовалютам і блокчейну?

Новий формат проектів, сервісів і компаній, які будуть сформовані і вже в найближчі роки вийдуть до масового користувача, мають ряд суттєвих переваг над тим, що є зараз.

Ось лише кілька прикладів: ваше хмарне сховище подешевшає раз так в 100, обчислення будуть миттєвими, тому що мережа зможе швидко розкидати завдання на тисячі учасників, навіть на мобільних пристроях швидкість буде максимальною.

Фантастика? Ні. Звичайна утилізація тих надможливостей, які ми маємо в кожному з пристроїв – від ноутбука до холодильника. У ті моменти, коли ми не користуємося девайсами, їх можливості будуть йти в мережу.

Часто ви стикаєтеся з проблемою, що на ноутбуці вільного місця багато, а на мобільному все вже під зав’язку. Ось якби розподілити ці можливості? Так і буде, але тільки не в рамках декількох ваших пристроїв, а всюди.

І піддається реалізації це багато в чому завдяки блокчейну, товстим протоколам, які забирають на себе повне управління виділених їм ресурсів, а натомість дають людям криптографічні гарантії, що все буде підраховано без помилок. Що якщо ви віддали в мережу гігабайти диска, стали точкою роздачі інформації, а процесор обраховував нейромережеві завдання, поки ви спите вночі, і за все це вам заплатять. Криптовалюта, звичайно ж. На яку ви самі потім зможете купити потрібні вам ресурси. Або на їжу, одяг та інші звичні справи.

І ось ми з вами в 2025 році, є вже продукти блокчейну, які в 10-100 разів дешевші хмарних аналогів. А що держави і банки? А нічого. Чи стануть такими ж споживачами, тому що вибору немає – якщо бюджет можна скорочувати, то акціонери проголусують на користь економії і додаткового прибутку.

Але ось яка халепа – блокчейн не розуміє, що таке долар і гривня. Він знає і приймає тільки свої маркери,валюти, тим самим гарантуючи консенсус мережі для мільйонів користувачів.

У держави просто не буде вибору, вона визнає всі криптовалютні одиниці, тому що сама має потребу в цих сервісах не менше за інших учасників ринку.

Запам’ятайте таку річ – навіть якщо хтось контролює ситуацію зверху, завжди знайдуться конкуренти на його рівні. Держави, які будуть затримувати розвиток блокчейну, програють прогресивним країнам. Банки, які не визнають криптовалюти, програють своїм світовим конкурентам. Ті, хто будуть триматися за непрозору фіатную економіку, стануть приблизно як Північна Корея в наші дні.

Перефразуємо «Розділяй і Володарюй» в нову парадигму «Децентралізуй і Володарюй».

Нагадуємо, що ми писали , про  Технологія блокчейну підкорює Гонконг

Не пропусти наші яскраві моменти в Instagram та Facebook

Рейтинг
Поділитися: