Курс біткоіна на сьогодні

Курс біткоіна до долара калькулятор

Біткоін (bitcoin, btc) є найбільш популярною в світі цифровою валютою. Це так звані “віртуальні” гроші, які не піддаються інфляції за рахунок обмеженості емісії, заздалегідь запрограмованої алгоритмом. Популярність біткоіна зростає щодня. Японія – перша країна в світі, де криптовалюта визнана офіційним платіжним засобом.

біткоін курс

Свою популярність і затребуваність біткоін заслужив завдяки ряду переваг:

  • В основі всіх транзакцій, які відбуваються з біткоіном, лежить технологія Blockchain – прорив в світі фінансових IT-технологій, вона дозволяє здійснювати будь-які операції безпосередньо, без посередників, безпечно і з мінімальними комісіями за короткий час.
  • Проста і прозора процедура емісії дозволяє досить точно передбачити кількість випущених bitcoin на сьогодні.
  • Захист криптовалюти від несанкціонованого доступу.
  • Свобода курсу btc (завдяки децентралізації) від особистих інтересів конкретних людей або організацій, що займаються випуском грошових купюр.

Курс біткоіна до долара, гривні та євро в Україні

Потенціал роботи з біткоінами досить високий і дозволить Україні збільшити безготівковий розрахунок по будь-яким фінансовим операціям не тільки на території своєї країни, але і в світі. Однак, банківська система України ще не перейшла до розрахунків в криптовалюті і статус Bitcoin в нашій країні до цих пір не визначено.

На даний момент ні в одному українському банку не організований процесинговий центр по конвертації криптовалют. З одного боку, фінансовим установам невигідно проведення фінансових операцій в біткоінах, але з іншого – зростаюча популярність криптовалют у всьому світі змушує банківську систему України робити кроки в цьому напрямку.

Скільки коштує біткоін в доларах? Як можна дізнатися курс біткоіна в доларах та яка його динаміка? На ці питання Ви можете знайти відповіді на фінансовому порталі Stocx.org  на сторінці “курс біткоіна”. Курс біткоіна до долара (купівля та продаж) оновлюється онлайн. Динаміка зміни курсу біткоіна в доларах та обсяги торгів зображені на графіку.

Перегляньте онлайн рейтинг та капіталізацію усіх криптовалют