Курс біткоін виріс до $ 13 000

Курс біткоін виріс до $ 13 000

У середу, 10 липня, ціна криптовалюти біткоін зросла. Вартість криптовалюти біткоін становить приблизно $ 13 000.

Курс криптовалюти біткоін та інших криптовалют вперше за довгий час показує значне зростання.

Що відбувається на ринку


26 червня курс біткоін досяг 13 000 доларів, тобто максимуму за останні півтора року. Після шаленого росту в кінці 2017 року до 17 000-20 000 доларів курс біткоін довгий час знижувався, а півроку тому тримався на рівні 3000 доларів. Також зросла частка біткоін на ринку криптовалют – вона становить близько 65% капіталізації ринку, хоча півроку тому була майже в два рази меншою. Це означає, що біткоіни купують частіше інших криптовалют.

Які події могли позитивно вплинути на курс криптовалюти біткоін

  • На криптовалюту знову звернули увагу через торгову війну США і Китаю, яка триває з початку 2018 року і полягає в тому, що країни підвищують мита на товари один одного і заважають бізнесу. Тепер інвестори нібито частіше купують біткоіни, щоб розподілити свої вкладення. Економічні важелі, які використовують обидві країни (наприклад, 25% – ві мита на китайські товари) негативно впливають на ринок акцій. При цьому криптовалютний ринок, не залежить від того, що відбувається на ринку акцій.
  • Facebook збирається запустити в 2020 році власну криптовалюту Libra для переказів і розрахунків всередині соцмережі. Лібра відрізняється від біткоіна і інших криптовалют: її прив’яжуть до курсу долара, а перекази всередині блокчейна зможуть обробляти тільки учасники асоціації. Запуск лібри привів до суперечок про те, чи може вона замінити американський долар (звичайно, що ні), а Комітет з фінансових операцій США попросив Facebook призупинити розробку валюти, щоб вона не конкурувала з доларом. Якщо лібра все ж запуститься, то доступ до криптовалют отримає 2 млрд користувачів. Для криптовалютного ринку це неймовірна цифра.

Чому курс біткоін взагалі зростає

Тому що кількість емісії біткоіни обмежена (всього може бути видобуто і випущено 21 млн біткоінів), І попит на них поступово зростає. Сьогодні вони використовуються в більшій кількості транзакцій і платежів, ніж в 2016-2018 роках, – від цього відбувається лінійне зростання ціни біткоін. Причиною довгострокового зростання курсу не є спекулянти, які купують, щоб продати дорожче, а ті, хто користується біткоіном щодня для платежів, міжнародних переказів і зберігання заощаджень. Таких людей з року в рік стає все більше (до першого кварталу 2019 року було зареєстровано 35 млн біткоін-гаманців, рік тому було 24 млн гаманців).

Нагадуємо, що ми раніше писали Головні переваги в професії трейдер

Поділитися: