грошовий потік

Хочете спробувати себе в ролі мільйонера? Бути цілком і повністю незалежним фінансово і втілювати свої мрії і бажання?

Ви в курсі, що цього хоче четверо з п’яти? Але багато хто так нічого і не досягають. Причин для цього можна знайти багато. Реальних, які впливають на Ваш особистий успіх у фінансах — менше десяти. Наводимо лише один приклад (інші ситуації ми розбираємо під час гри).

Однією з основних причин чому багато хто так і не стає фінансово забезпеченими — це те, що вони зливають всі гроші, які умудряються роздобути. І не важливо яким шляхом вони їм дісталися: лотерея, заробіток, спадок, випадковість, бізнес, подарунок тощо. І відбувається це по причинам, які ми з вами будемо розбирати в процесі гри. А одна з них — це те що людина не звикла і не вміє розпоряджатися великими сумами. Вони втікають так само, як і ті, які ви отримуєте щомісяця в своєму житті. Для кожного цей поріг «багато грошей» свій. А який він для вас? 100 000? 500 000? Мільйон, п’ять або вище? І Ви зараз подумали про гривню чи про долари? Це дуже важливо. Чому? ми теж розповімо під час гри.

В процесі гри розбиремо безліч схем і можливостей побудувати власні проекти чи бізнеси. І то, як ви приймаєте рішення в процесі гри, покаже наскільки Ви дійсно здатні побудувати власний бізнес, застосовуючи ті можливості, які у Вас є в реальному житті. Хочете реально знати, чи потрібно Вам насправді будувати бізнес?

У Вас ще навіть немає ідеї яким бізнесом ви б хотіли займатися? Або як це зробити? Тоді у Вас є унікальна можливість взяти участь у Грі «Грошовий потік», з учасниками, які вже мають свої бізнеси. І з тими, хто поки тільки мріє про свою справу.

За допомогою гри Ви:
— дізнаєтеся куди Вам краще вкладати і як заробляти;
— побачите ідеї і можливості, які Ви втрачаєте по життю, щоб поліпшити своє фінансове становище;
— опануєте навички укладання угод і ставлення до грошей;
— отримаєте розуміння в який з ніш бізнесу Вам гармонійно розвиватися;
— в процесі гри отримаєте нові цікаві знайомства;
— отримаєте відповіді на свої питання пов’язані з фінансами, а також готові рішення, інсайди і багато корисних ідей.

 

 

Зарезервувати місце на Грошовий потік