StocX

Про що говорять новини криптовалют?

Про що говорять новини криптовалют?

Багато криптовалют сформували свою вартість за рахунок однієї лише репутації та іміджу проекту, тут як і раніше величезна кількість переоцінених активів, а недооцінені монети трейдери шукають, як старателі золото.

Крипторинок, як ніякий інший, залежний від інформації. Цим користуються і «ведмеді», і «бики», і шахраї, якими сфера, на жаль, багата. Ведмеді підтримують (і, само собою, організовують) публікації статей із серії «криптовалюта – зло, піраміда і бульбашка» для того, щоб знизити вартість криптовалют. Бики виступають з контраргументами, щоб відстояти свої лінії підтримки. І ця інформаційна війна має відносно стабільний характер. Мета шахраїв – підняти інформаційний хайп навколо проекту перед пампом, саме тому потрібно бути особливо обережним, якщо в ЗМІ з’являється велика кількість позитивних публікацій, які обіцяють перспективу зростання тієї чи іншої монети. Будь-яке зростання повинне бути чимось обгрунтованим.

Одна з ключових новинних повісток сьогоднішнього дня – законодавче регулювання криптосфери. Будь-які новини, будь то жорсткість Кореї, правил ввезення чіпів для майнінгу або визнання Німеччиною  криптовалюти біткоін в якості платіжної одиниці, впливають на стан ринку. Щоб не помилитися в прогнозах щодо вартості біткоін після рішень державних регуляторів, читати такого роду новини потрібно з холодною головою. По-перше, фінансовий ринок, капіталізація якого в минулому році перевалювала за $ 800 мільярдів, – його не пошкодити одним ударом молотка судді. По-друге, переважна більшість держав на сьогоднішній день дійсно не знають, що робити з крипторинком і як його регулювати, тому очікувати того, що в усьому світі в один момент вся криптовалюта буде заборонена, не варто.

Не менш важливі інфраструктурні новини, що піднімають розвиток крипторинка на новий рівень. Поява криптобанкоматів, спрощення реєстрації на біржах, спрощення процедури купівлі криптовалют, колаборації з найбільшими платіжними системами, типу Visa або Mastercard, введення криптовалют як платіжного інструмента найбільшими представниками рітейл-сфери – все це, безумовно, позитивно відбивається на вартості криптовалют, зміцнюючи їх позиції. Зовсім інша специфіка у новин, які анонсують залучення фінансових гігантів в світ криптовалют. Буквально на днях Goldman Sachs оголосив, що наймає Джастіна Шмідта керівником підрозділу по роботі з криптоактивами. Goldman Sachs, Рокфеллер-фонд і інші володіють капіталами, здатними зрушити крипторинок буквально фізично. Пам’ятайте, ми писали про «китів» в світі крипторинка? Це як раз вони. Ці люди (не називатимемо їх компаніями, тому що за конкретними рішеннями завжди стоять конкретні люди), прийнявши рішення скупити будь-який альткоін, можуть влаштувати йому «ту зе мун» буквально за лічені хвилини. Чи будуть фінансові кити грати на цих привілеях, покаже час.

Новини про атаки хакерів і зломи криптобірж не несуть крипторинку нічого хорошого. І якщо біткоін в цьому сенсі відносно безпечний (має відбутися дійсно щось страшне, щоб його всерйоз «струснули» хакери), то альти день і ніч б’ються за довіру інвесторів. І переконати людей, поки не залучених в крипторинок, в його безпеці – одна з найважливіших завдань на сьогоднішній день. Не просто так, аналізуючи ту чи іншу ICO, фахівці приділяють особливу увагу тому, як в white paper відображені питання безпеки. Ряд інвестиційних фондів, наприклад, змушений був ввести умову юридичної гарантії повернення вкладених коштів після злому саме в результаті ланцюжка хакерських атак, які отримали великий резонанс в ЗМІ.

Аналізувати новинний фон бажано відразу за кількома джерелами, вибравши ті, що не пропускають головного і не змінюють регулярності та оперативності. Зручним інструментом може стати новинний агрегатор криптоновин – сьогодні вже кілька десятків майданчиків пропонують такі послуги. Як і раніше найважливішим джерелом новин є «сарафанне радіо» – твіттер і соціальні мережі. Але, отримавши сенсацію з подібного джерела, обов’язково перевірте, підтверджена ця інформація найбільшими фінансовими ЗМІ, для яких репутація не порожній звук.

Підводячи підсумок, виділимо ряд новин, здатних реально вплинути на курс криптовалют:

  • Позитивні або вкрай негативні зміни в законодавчій сфері;
  • Лістинг монети на топових біржах;
  • Колаборація з великим гравцем ринку;
  • Проходження значимого етапу Road Map;
  • Серйозний етап у розвитку блокчейн-технології;
  • Поява в команді авторитетного фахівця галузі.

Читайте новини з розумом, аналізуйте прочитане і не дозволяйте фейковим новинам вводити в оману загальну картину вашої інформованості.

Нагадуємо, що ми раніше писали Індикатори технічного аналізу. Навіщо стежити за обсягом торгів?

Долучайся до нас і не пропускай свіжих новин:

    

 

Рейтинг
Поділитися: