Від першої угоди до прибуткового трейдингу

Навчіться не тільки азам торгівлі або певним стратегіям, а розумінню ринку вцілому. Це єдина гарантія довгострокового успіху.

Ефективна методика навчання трейдингу

Від теорії до практики за 10 днів

Прибуткові стратегії та сигнали

Додатково до курсу абсолютно безкоштовно

Кращий спосіб дізнатися про ринки

Щоб почати успішно торгувати на них

Безкоштовний вступний урок

Щоб спробувати свої сили на фінансових ринках

Для кого цей курс?

Курс підійде трейдерам, які хочуть отримати власну прибуткову стратегію. Навчання торгівлі відбувається під повним контролем наставника.

Программа курсу:

1 урок

Різноманітність фінансових ринків та інструментів: від цінних паперів до криптовалют. Стилі торгових стратегій: скальпінг, інвестиції, довготривалі, хеджування. Отримання прибутку на зростанні або зниженні ціни з використанням кредитного плеча.

2 урок

Фундаментальний аналіз ринків для прогнозування зміни цін на фінансові інструменти. Короткостроковий новинний трейдинг – заробляємо на екстремальній волатильності цін.

3 урок

Технічний аналіз. Індикаторний аналіз. Тренди.  Технічний аналіз 2.0. Методи, які ефективно працюють в сучасних умовах.

4 урок

Практичні елементи професійного трейдингу. Техніка відкриття і закриття угод. Прогнозуємо прибуток і обмежуємо збитки. Готовий торговий шаблон на основі обраної стратегії. Плануємо і укладаємо перші угоди по авторському торговому шаблоном.

5 урок

Психологія інтернет-трейдингу. Перехід з торгівлі на демо-рахунку на реальний фінансовий ринок. Топ-10 помилок починаючого трейдера. Розбираємо результат угод, відкритих на попередньому занятті. Знаходимо нові торгові сигнали.

6 урок

Кризи, форс-мажори на ринках: шанси для трейдера отримати надприбуток. Починаємо отримувати прибуток.

7 урок

Вивчення діючих скальпінгових стратегій на вибір. Стратегії перевірені та використовуються наставниками щодня в трейдингу.

8 урок

Вивчення діючих середньострокових стратегій на вибір. Стратегії перевірені та використовуються наставниками щодня в трейдингу.

9 урок

Вивчення діючих довгострокових стратегій на вибір. Стратегії перевірені та використовуються наставниками щодня в трейдингу.

10 урок

Ринки, інструменти, ідеї, перспективи. Відповіді на питання і вільне спілкування. Бонус від наставника.

Ведучі навчального проекту

Іванна

Іванна

Трейдер, експерт Фінансового ринку

Одна з кращих наставників по трейдингу. Успішний трейдер протягом 5 років,
багато сотень учнів стали успішними трейдерами.

Євген

Євген

Наставник, трейдер

Експерт по фондовому та крипто ринку. Досвід торгівлі на фінансових ринках – 4 роки. Розробив власні прибуткові торгові стратегії.

denis3

Денис

Експерт з навчання трейдингу

Безліч прибуткових торгових стратегій. Успішно торгує на валютному ринку більше 3 років. Підготував більше 500 успішних трейдерів.

Тільки на цьому курсі

  • Сформуєте комплексне розуміння роботи на ринку, отримаєте готові торгові стратегії, доступ до каналу прибуткових сигналів, підтримку наставника на початках.

  • Після навчання отримаєте алгоритм для торгівлі з правильним співвідношенням ризику і прибутку.

  • Зі старту навчання Ви входите до кола професійних успішних трейдерів.

  • Підтримку та наставництво авторів в рамках теми купленого курсу по Viber або електронною поштою.

  • Ви будете почувати себе впевнено, незалежно від того, як буде вести себе ринок, тому що визначите комфортний для себе стиль торгівлі.

Гарантія повернення коштів

Якщо протягом 3 днів з моменту оплати, Ви з будь-якої причини вирішите, що курс Вам не підходить - ми зобов'язуємося повернути Вам гроші в повному обсязі.

Відгуки учнів

Часті запитання

З досвіду наших учнів, навіть ті, чий рівень до навчання в програмі дорівнював нулю - досягали бажаних результатів. Наша команда спеціалістів дає багато простих рішень в навчанні для новачків, тому, у Вас все вийде.

Програма побудована таким чином, що з цими знаннями впорається кожен. У процесі навчання ви отримаєте покрокові інструкції і прості інструменти, які зможете відразу ж застосувати в своїй торгівлі.

Це не означає, що все буде просто. Але при бажанні і відповідальному підході до навчання, у Вас все вийде.

Навчання трейдингу у практикуючих трейдерів давно довело свою ефективність. Читання книг, безкоштовні семінари, тестова торгівля залишають краплі знань, але вони, як правило, уривчасті. Трейдери, які спробували торгівлю на біржі без знань, часто шкодують про це, і, втративши частину коштів, починають навчатися з азів.
Правильна методика навчання передбачає виклад нової інформації від простого до складного, структуруючи її, чергуючи теоретичні заняття з практикою торгівлі. Практикуючі трейдери, аналітики, фахівці StocX готують для Вас найважливішу інформацію, яку вони використовують у трейдингу самі, як то кажуть, "без води". З нами Ви застосуєте знання на практиці і будете відчувати впевненість у біржовій торгівлі.

У Вас завжди є вибір. Ми повернемо Вам гроші за курс або порекомендуємо рівень навчання вище, якщо після 1-го заняття Ви скажете, що даний курс не відповідає Вашим очікуванням.

Результати трейдерів, які навчилися - різні. Трейдери, що дотримуються всіх правил, які вивчаються на курсах, в середньому заробляють від 5 і вище відсотків на місяць.

Переглянути інші курси по трейдингу