6 занять з наставником

Рівень: початківець+середній

Навчіться не тільки азам торгівлі або певним стратегіям, а розумінню ринку вцілому.
Це єдина гарантія довгострокового успіху.

Курс навчання торгівлі на фінансових ринках

"Від першої угоди до прибуткового трейдингу"

Реєстрація на БЕЗКОШТОВНЕ перше заняття

Ефективна методика навчання трейдингу

Від теорії до практики за 10 днів

Прибуткові стратегії та сигнали

Додатково до курсу абсолютно безкоштовно

Кращий спосіб дізнатися про ринки

Щоб почати успішно торгувати на них

Безкоштовний перший урок

Щоб спробувати свої сили на фінансових ринках

Программа курсу:

1 урок   БЕЗКОШТОВНО

Різноманітність фінансових ринків та інструментів: від цінних паперів до криптовалют. Стилі торгових стратегій: скальпінг, інвестиції, довготривалі, хеджування. Отримання прибутку на зростанні або зниженні ціни з використанням кредитного плеча.

2 урок

Фундаментальний аналіз ринків для прогнозування зміни цін на фінансові інструменти. Короткостроковий новинний трейдинг – заробляємо на екстремальній волатильності цін.

3 урок

Технічний аналіз. Індикаторний аналіз. Тренди.  Технічний аналіз 2.0. Методи, які ефективно працюють в сучасних умовах.

4 урок

Практичні елементи професійного трейдингу. Техніка відкриття і закриття угод. Прогнозуємо прибуток і обмежуємо збитки. Готовий торговий шаблон на основі обраної стратегії. Плануємо і укладаємо перші угоди по авторському торговому шаблоном.

5 урок

Психологія інтернет-трейдингу. Перехід з торгівлі на демо-рахунку на реальний фінансовий ринок. Топ-10 помилок починаючого трейдера. Розбираємо результат угод, відкритих на попередньому занятті. Знаходимо нові торгові сигнали.

6 урок

Кризи, форс-мажори на ринках: шанси для трейдера отримати надприбуток. Починаємо заробляти в 2019 році. Ринки, інструменти, ідеї, перспективи. Відповіді на питання і вільне спілкування. Бонус від наставника.

Ведучі навчального проекту

Іванна

Іванна

Трейдер, експерт Фінансового ринку

Одна з кращих наставників по трейдингу. Успішний трейдер протягом 5 років,
багато сотень учнів стали успішними трейдерами.

Євген

Євген

Наставник, трейдер

Експерт по фондовому та крипто ринку. Досвід торгівлі на фінансових ринках – 4 роки. Розробив власні прибуткові торгові стратегії.

hristina.png

Христина

Експерт з віддаленого навчання трейдингу

Безліч прибуткових торгових стратегій. Успішно торгує на валютному ринку більше 3 років. Підготувала більше 100 успішних трейдерів.

Тільки на цьому курсі

  • Сформуєте комплексне розуміння роботи на ринку, отримаєте готові торгові стратегії, доступ до каналу прибуткових сигналів, підтримку наставника на початках.

  • Після навчання отримаєте алгоритм для торгівлі з правильним співвідношенням ризику і прибутку.

  • Зі старту навчання Ви входите до кола професійних успішних трейдерів.

  • Підтримку та наставництво авторів в рамках теми купленого курсу по Viber або електронною поштою.

  • Ви будете почувати себе впевнено, незалежно від того, як буде вести себе ринок, тому що визначите комфортний для себе стиль торгівлі.

warranty-blue-ua.png

Гарантія повернення коштів

Якщо протягом 3 днів з моменту оплати, Ви з будь-якої причини
вирішите, що курс Вам не підходить – ми зобов’язуємося повернути
Вам гроші в повному обсязі.

Відгуки про курс

Супер компанія, прекрасний колектив, подання знань на вищому рівні, та респект і дуже дякую, за надання можливості відкрити для себе нового, та досить перспективного виду фінансових прибутків! Дякую!

Вадим

Керівник

Компанія👍🏻👍🏻👍🏻,навчать на вищому рівні трейдингу,ставлення до клієнтів відмінне😉підтримують зв’язок після навчання і якщо виникають якісь питання завжди допоможуть 📝

Ярослав

Трейдер

Думала, для жінки трейдинг неможливий для вивчення. Спочатку було складно, але завдяки підтримці я впоралася. Пройшовши інтенсивний курс - стабільно почала заробляти.

Анна

Підприємець

Чудова компанія, мені повезло проходити тут навчання, було дуже цікаво,а головне що зразу все показували на практиці. Після навчання підтримують звязок з трейдерами, аналізують торгівлю.

Тарас

Фрілансер

Рекомендую всім бажаючим примножити власний капітал пройти навчання в компанії StocX! Завдяки компанії маю ще одне джерело надходження коштів, що дозволяє мені займатися своренням нових методів доходу!

Юрій

Інвестор

Результати наших учнів

Часті запитання

З досвіду наших учнів, навіть ті, чий рівень до навчання в програмі дорівнював нулю - досягали бажаних результатів. Наша команда спеціалістів дає багато простих рішень в навчанні для новачків, тому, у Вас все вийде.

Програма побудована таким чином, що з цими знаннями впорається кожен. У процесі навчання ви отримаєте покрокові інструкції і прості інструменти, які зможете відразу ж застосувати в своїй торгівлі.

Це не означає, що все буде просто. Але при бажанні і відповідальному підході до навчання, у Вас все вийде.

Навчання трейдингу у практикуючих трейдерів давно довело свою ефективність. Читання книг, безкоштовні семінари, тестова торгівля залишають краплі знань, але вони, як правило, уривчасті. Трейдери, які спробували торгівлю на біржі без знань, часто шкодують про це, і, втративши частину коштів, починають навчатися з азів.
Правильна методика навчання передбачає виклад нової інформації від простого до складного, структуруючи її, чергуючи теоретичні заняття з практикою торгівлі. Практикуючі трейдери, аналітики, фахівці StocX готують для Вас найважливішу інформацію, яку вони використовують у трейдингу самі, як то кажуть, "без води". З нами Ви застосуєте знання на практиці і будете відчувати впевненість у біржовій торгівлі.

У Вас завжди є вибір. Ми повернемо Вам гроші за курс або порекомендуємо рівень навчання вище, якщо після 1-го заняття Ви скажете, що даний курс не відповідає Вашим очікуванням.

Результати трейдерів, які навчилися - різні. Трейдери, що дотримуються всіх правил, які вивчаються на курсах, в середньому заробляють від 5 і вище відсотків на місяць.

Переглянути інші курси по трейдингу