StocX

Як поєднувати основну роботу з трейдингом

Як поєднувати основну роботу з трейдингом

Одне з найпоширеніших питань, яке цікавить багатьох звучить наступним чином: Як поєднувати основну роботу з трейдингом? У сьогоднішній статті я відповім на дане питання і дам кілька рекомендацій.

За допомогою мобільного телефону можна відстежувати котирування, але проводити комплексний повноцінний аналіз ринку навряд чи вийде. Тому на роботі у вас повинен бути комп’ютер (ноутбук), що дає можливість запускати професійне програмне забезпечення. Ви повинні мати можливість проводити повноцінний аналіз ринку хоча б 1 раз в день. Наприклад, я зазвичай роблю це з ранку.

Якщо ж на робочому комп’ютері запускати інші програми не можна. Найоптимальніший варіант — ще до роботи провести аналіз ринку на своєму домашньому комп’ютері, а потім протягом дня лише періодично контролювати ситуацію з телефону.

Наступний момент. Якщо на роботі немає доступу в інтернет, то займатися трейдингом буде досить проблематично. Навіть якщо ви збираєтеся займатися середньостроковим трейдингом. Потрібно в ідеалі аналізувати внутрішньоденні графіки, наприклад, годинні або 15 хвилинні. Оскільки саме це дає можливість увійти в ринок з невеликим стоп-лоссом і підтримувати співвідношення ризик/прибутковість на оптимальному рівні. Якщо при цьому інтернет дуже повільний, то ви просто не зможете бути в курсі подій і швидко реагувати.

Які є варіанти?

  • Якщо ви працюєте позмінно, наприклад 2 через 2, то ви можете без будь-яких проблем присвячувати торгівлі кілька днів в тиждень. При цьому найбільш оптимальним варіантом буде дей-трейдинг. Позиції в такому випадку не будуть переноситися через ніч. Вам не доведеться контролювати ринок у ті дні, коли ви знову вийдете на роботу.
  • Ви можете зупинитися тільки на середньостроковому трейдингу, виставляючи більш широкі стоп-лоси і, як наслідок, тейк-профіти. Для цього ви можете   денні, годинні графіки, тобто більш довгострокові інтервали. Цього цілком вистачить для повноцінного аналізу ситуації. Особисто я ці ж таймфрейм аналізую і для відкриття позиції всередині дня.
  • Також можна більш активно торгувати на американському ринку ввечері. Цей ринок є найбільшим ринком у світі. Зрозуміло, тут можна знайти набагато більше інструментів для торгівлі.

Правда є один мінус — вхідний квиток на американський ринок досить дорогий. Проте, якщо у вас є вільні кошти і немає проблем з англійською мовою, то даний варіант буде оптимальним. На даний момент багато бірж надають доступ на американський ринок.

Порада тим, у кого на даний момент поки взагалі немає часу на торгівлю. Найголовніше – стежте за графіками, хоча б тільки ввечері. Не стійте на місці, постійно розвивайтеся. Розпалюйте свій інтерес до цього заняття.

Вчіться аналізувати обсяг, тому що саме аналіз дає можливість адаптуватися до будь-якого таймфрейму і стилю торгівлі, якому в подальшому ви плануєте віддавати перевагу. Принципи на будь-якому інтервалі однакові. Потрібен лише час, щоб все ретельно проаналізувати і довести до розуму свою торгову систему.

Нагадуємо, що ми раніше писали Переваги трейдингу перед іншими видами бізнесу

Як поєднувати основну роботу з трейдингом
5 (100%) 1 vote[s]
Поділитися: