партнери

Наші партнери — брокерські компанії, хедж-фонди та проп-компанії з Великобританії, Європи та країн Азії.

Нижче наведено список найбільших та найвідоміших з них, з якими ми ведемо співпрацю та маємо виключно вигідні умови для проп-трейдингу.

Remsen Global LP  компанія яка веде свою діяльність в Великобританії.

Основні переваги компанії:

  • низькі ринкові спреди
  • відсутність реквот
  • ECN технологія торгівлі
  • абсолютна прозорість і торговельні інноваційні технології.

Місія компанії — надати найкращі можливі умови для торгівлі, так щоб клієнт міг зосередитися на торгівлі і стати успішним трейдером.
Remsen Global LP була створена трейдерами для трейдерів. Компанія має особистий фонд гарантування виплат, що підтверджує надійність Британського брокера. Члени команди мають досвід торгівлі, і успішно торгують на всіх основних фінансових ринках від Азії до Північної Америки.

перейти на сайт Remsen Global LP

Windsor Brokers пропонує торгівлю на фондовому ринку, ф’ючерсами, акціями, облігаціями, опціонами, металами та іншим. Фінансові продукти можуть бути продані на платформах МТ4, АМО та платформі GWAZY.

Партнерська програма, з компанією StocX  в якості бізнес-представника.

Протягом багатьох років, Windsor Brokers отримує міжнародні нагороди за інноваційні продукти, послуги, програми партнерства та підтримки передового досвіду.

Windsor Brokers ліцензована і регулюється cysec (Кіпр), зареєстрована в FCA (Великобританія),  і bafin (Німеччина) і відповідає нормам ЄС.

Коефіцієнт достатності капіталу компанії на даний час складає 59%, один з найвищих в даній індустрії по всьому світу.

перейти на сайт Windsor Brokers