StocX

Переваги трейдингу перед іншими видами бізнесу

Переваги трейдингу перед іншими видами бізнесу

Трейдинг – це дуже незвичайний для нашої країни вид діяльності. Багатьом досить важко зрозуміти, що це таке і навіщо це взагалі потрібно. Проте, останнім часом інтерес до трейдингу постійно збільшується.

Переваги трейдингу перед іншими видами бізнесу.

Отже, найголовнішою, на мій погляд, перевагою є відчуття незалежності. У цьому бізнесі немає начальників і підлеглих. Є тільки ви і ринок. Вам не потрібно перед кимось звітувати, не потрібно переживати, що ви не встигаєте закінчити роботу в термін. Тут ви відповідальні лише перед собою.

Звичайно, для когось це не перевага, а справжня кара, тому що брати на себе відповідальність за всі свої дії досить важко. Але, на жаль, по-іншому в професійному трейдингу ніяк. Потрібно щось змінювати в собі, або шукати інший вид діяльності. Якщо будете постійно перекидати всю провину на когось іншого, наприклад, на біржу, друга або ринок (що взагалі є повним абсурдом), то ніколи не почнете заробляти. Це закон.

Трейдинг може нагородити вас фінансовою незалежністю. При грамотній торгівлі можна робити гарний прибуток і без праці забезпечити безбідне життя собі і всім своїм рідним. В принципі, саме через ці переваги більшість і йде в трейдинг. Тільки ось проблема полягає в тому, що на біржі гроші не даються просто так. Тут потрібно працювати, багато працювати, постійно думати головою, аналізувати.

Заробляти великі гроші на біржі реально, але тільки потрібно спочатку розуміти, що це відбудеться не через 1-2 дні після початку вашої трейдингової кар’єри. Буде потрібно кілька років (як мінімум 1-3 роки), щоб вийти на стабільний рівень заробітку. Тому якщо хочете заробляти з трейдингу, то відразу налаштовуйтесь на довгий шлях.

Наступна, не менш важлива, перевага трейдингу полягає в тому, що у вас з’являється можливість керувати своїм часом. Тобто ви не прив’язані до офісу і можете працювати в найбільш зручні для вас годинник. Це безперечна перевага для тих, хто хоче подорожувати.

Ви в будь-який момент можете куди-небудь поїхати. При цьому можна як продовжити торгівлю (головне, щоб був Інтернет), так і просто насолодитися відпочинком. Тут вже вибір залишається за вами.

Зміна обстановки освіжає думки і дозволяє по-іншому поглянути на якісь звичні речі. На мій погляд, для трейдингу, як і для будь-якого інтелектуального виду діяльності, це важливо.

І під кінець скажу ще про одну дуже важливу перевагу. Трейдинг – це прекрасна можливість розкритися і пізнати себе з іншого боку. Це дає шанс змінити себе, вирости, як в особистому плані, так і в професійному.

Займаючись трейдингом, ви дізнаєтеся про себе багато нового. Ви дізнаєтеся про всі свої недоліки, зрозумієте, що вам потрібно змінити в собі, щоб стали успішнішими не тільки ваша торгівля, а й життя в цілому.

До трейдингу потрібно ставитися серйозно, потрібно розуміти, що це бізнес. Відповідно, думаючи про великі прибутки, не варто забувати і про можливі втрати. Як і в будь-якому бізнесі, в трейдингу є витрати, які проявляються у вигляді стоп-лосс. Їх не варто боятися, до них потрібно ставитися спокійно. За стоп-лосс ви купуєте у ринку досвід. Аналізуючи свої збитки (а не закриваючи на них очі), ви автоматично підвищуєте свій професіоналізм.

Трейдинг – це цікава і перспективна справа, але в той же час і важка (особливо в моральному плані). Тут ви не будете щомісяця отримувати заробітну плату. Тут ставки набагато вищі, але результат, який ви отримаєте, буде залежати тільки від вас.

Якщо ви цілеспрямована, мисляча, завзята людина, яка не боїться труднощів і готова боротися до кінця, то вам обов’язково варто спробувати себе в цій справі.

Нагадуємо, що ми раніше писали Що таке маржинальна торгівля криптовалютами

 

Рейтинг
Поділитися: