StocX

Поради трейдерам початківцям

Поради трейдерам початківцям

Незважаючи на гадану простоту криптосфери, на ринку дуже легко розгубитися. Не можна піддаватися паніці і жадібності! Тільки тверезий розрахунок і ретельний план. Наводимо поради трейдерам почаківцям.

Ми зібрали 15 порад для початківців трейдерів від досвідчених учасників ринку:

 1. Не варто продавати квартири, машини, будинки, щоб встигнути купити біткоін. А працювати необхідно з сумою, що становить не більше 30% від депозиту. Тоді трейдер буде спокійно жити і зможе переживати ринкові злети і падіння. Маючи можливість докупити монети при можливості.
 2. Три ключові проблеми, з якими зустрічаються трейдери: занадто активний трейдинг, сумніви перед входом і передчасний вихід до досягнення поставлених цілей.
 3. Кожен вважає себе генієм на бичачому ринку. Однак справжні трейдери не тільки виживають, але і процвітають в умовах ведмежого ринку. Та при високій волатильності криптовалют.
 4. Всі ринки є циклічними. Не варто боятися відкатів і обвалів ринку – в ці моменти можна отримати найбільший прибуток.
 5. Точки входження, безумовно, важливі, однак управління ризиками і грошовими коштами – ось де трейдери заробляють найбільший прибуток. Можна втратити половину своїх вкладень і все одно залишитися в плюсі, якщо правильно управляти ризиками.
 6. Не варто наосліп слідувати сигналам, особливо якщо вони йдуть від невідомих людей в соціальних мережах або месенджерах.
 7. Не варто ставити щоденних цільових показників прибутковості. Краще сфокусуватися на довгострокових показниках ефективності в досягненні поставлених цілей.
 8. Тренди можуть вийти далеко за межі того, що здається раціональним. Варто знайти ринковий максимум поки ринок не покаже, що тренд закінчився.
 9. У більшості випадків ключовою проблемою для трейдера стає його або її его, а також необхідність завжди бути правим.
 10. Варто остерігатися монет з низьким обсягом торгів і ринковою капіталізацією. Ними легко маніпулювати.
 11. При дуже високій волатильності криптовалют багато бірж падають, особливо якщо ціна досягає певного рівня, тому є сенс розмістити замовлення на покупку заздалегідь.
 12. Чим менший таймфрейм графіка, тим менш надійні його діаграми. Чим більше таймфрейм, тим більше змінних впливають на рух ціни і тим складніше передбачити її значення.
 13. Не варто припускати, що якщо трейдеру вдалося заробити багато грошей на крипторинку, то з таким же успіхом можеш зайти на інші ринки, наприклад фондовий. Понад 95% трейдерів фондових бірж втрачають свої інвестиційні гроші.
 14. Психологічний аспект трейдингу є найскладнішим для освоєння. Ця навичка ніким не цінується належним чином, але саме він буде грати ключову роль в великих прибутках і втратах.
 15. Варто реагувати на всі новини як на просто новини. Виданням немає справи до чиїхось інтересів, у них немає мети допомогти заробити.

 

Нагадуємо, що ми раніше писали Історії успіху відомих мільярдерів

Долучайся до нас і не пропускай свіжих новин:

    

 

Рейтинг
Поділитися: