StocX

Потужні цитати про бізнес від Дена Кеннеді

Потужні цитати про бізнес від Дена Кеннеді

Наводимо потужні цитати про бізнес від Дена Кеннеді – бізнес-консультанта, мультимільйонера, автора 20 книг.

Цитата №1

Я знаю, як будь-яка людина може стати багатшою в 10 разів, якщо захоче. Але мене ніхто не слухає. Секрет простий. Якщо те, чим ви зараз займаєтеся, ніяк не може зробити вас в 10 разів багатшим, киньте займатися цим. Займіться тим, що хоча б теоретично має потенціал зробити вас багатшим в 10 разів.

Цитата №2

Ниття “але мій бізнес – зовсім інший” – не більше, ніж виправдання власним багаторічном небажанням щось змінити. Як би жалібно ви не журилися про стан власних справ, це ж ви нічого не хочете міняти, так що краще мовчіть. Знаєте що: якщо ви не задоволені своїми доходами, спробуйте перерахувати свої виправдання. Зазвичай бідні люди дуже багаті виправданнями.

Цитата №3

Число “ОДИН” обов’язково вкусить вас за зад, якщо ви не підстрахуєтесь. Один – це найгірше число для всього взагалі. Ваш дохід дуже залежить від одного фінансового рахунку, одного продукту, однієї послуги, однієї реклами, однієї події в році, одного дистриб’ютора, одного все одно чого. Взаємна заміна, коли це важливо, поділ функцій або обмін функціями. Взаємна заміна передбачає, що кожен вчиться виконувати роботу кожного. Поділ функцій – це два співробітника на неповний робочий день замість одного на повний.

Цитата №4

Потрібно тримати поруч тільки тих людей, які розуміють і поважають цінність твого часу і поводяться відповідно. Це непросте розуміння. І з часом воно слабшає. Близьке знайомство породжує фамільярність. Так що вам доведеться час від часу заново вимагати поваги. І виштовхувати зі своїх бізнес-відносин тих, хто не цінує ваш час. Якщо ви дозволите бовтатися поблизу людям, які не розуміють ціни вашого часу і не поважають її, у вас немає шансу вижити.

Цитата №5

Якщо ти не можеш робити гроші без грошей, ймовірно, ти не зможеш робити їх, коли у тебе будуть гроші.

Цитата №6

Люди не цінують або не вміють цінувати – порад, ідей або інформації, отриманих безкоштовно.

Цитата №7

Коли кінь не може прийти до фінішу першим, він повинен піти. Знайте, що кожна людина у вашому діловому житті неминуче коли-небудь “закульгає”, і вам доведеться з нею розпрощатися. Коли працівник більше не приносить ВИГОДИ, він повинен піти. Якщо їжа протухнула, її викидають. Одного разу я зрозумів, що зашкутильгав і що зі мною пора розпрощатися. А оскільки звільнити мене було нікому, я зробив це сам.

Рейтинг
Поділитися: