StocX

5 напрямів розвитку системи блокчейн у 2018 році

5 напрямів розвитку системи блокчейн у 2018 році

Впродовж 2017 року ми бачили, як великі технологічні гравці робили кроки в застосуванні системи  блокчейн. Які напрями будуть актуальні для системи блокчейн в цьому році?

Разом з технологічними велетнями Microsoft та IBM, в жовтні Oracle оголосили нову пропозицію системи блокчейн, як сервісу, в той час як SAP відкрив ранній доступ до своєї власної версії пропозицій в травні. Враховуючи ці та інші розробки, тепер можна з упевненістю сказати, що найбільші компанії з списку Fortune 500 тепер взаємодіють з постачальниками, щоб дослідити використання системи блокчейн для підприємств.

Це приклади прийняття та використання, які ми бачили у 2017 році, але навіть ці позитивні події все ще можна розглядати як вершину айсберга.

Державні органи також співпрацюють для потенційних переваг, які можуть забезпечити використання системи блокчейн, а також  підприємці шукають можливості використання блоків як основи для нових програм на смартфони. Пока ми слідкуємо за рухом ціни біткоін, давайте подивимося, чого варто чекати у 2018 році від системи блокчейн?

1. Азія і Близький Схід будуть агресивно просувати систему блокчей

Інтерес до системи блокчейн в наш час дуже високий в Азії та на Ближньому Сході, де деякі з найбільших банківських установ швидко просувають вперед блокчейн-проекти для надання послуг, особливо стосовно платежів.

Наприклад, банки в Японії та Південної Кореї тільки почали тестувати систему блокчейн, яка могла забезпечити щоденні міжнародні платежі та скоротити витрати фінансових компаній майже на 30%.

2. Кібербезпека

З появою атак, система блокчейн та кібербезпека об’єднуються для створення нових комерційних систем безпеки, подібних тим, що використовуються при створенні криптовалют.

Хоча це може здатися фантастичним і футуристичним, кібербезпека може стати наступним великим середовищем для системи блокчейн. З урахуванням серйозних порушень безпеки, стає зрозуміло, що компанії в цілому не можуть захистити свої існуючі системи ідентифікаційних даних. Виникне необхідність у більш безпечному методі ідентифікації, рішення є –  система блокчейн, в якій ніхто не зберігає всі ключі.

3. ICO піднімуться вгору

У 2017 році відбувся потужний скачок в ICO, і система криптовалют розширилася величезним темпом. У наступному році темпи розвитку ICO будуть рости значно швидше і будуть представляти інтерес для венчурного фінансування.

4. Фінанси та страхування

Сектор страхування та фінансів – це два з найбільш вірогідних галузей, які можуть піддатися найбільш сильному впливу системи блокчейн.

5. Автоматизація та приватизація

Система блокчейн буде керувати цифровою трансформацією підприємств, зокрема, у питаннях автоматизації та оцифровки процесів, токенизації фізичних активів та діяльності, а також кодифікації складних контрактів.

Незважаючи на деякі проблеми криптовалют, підприємства продовжують набирати оберти в користуванні приватними блоками мереж.

Нагадуємо, що ми раніше писали про Як блокчейн змінює бізнес: від реклами до медицини

Не пропусти наші яскраві моменти в Instagram та Facebook

Рейтинг
Поділитися: