StocX

Вартість криптовалют перевищить $ 1 трильйон в 2018 році

Вартість криптовалют перевищить $ 1 трильйон в 2018 році

Загальна капіталізація ринку криптовалют перевищить $ 1 трильйон в 2018 році.

У 2018 році в ICO буде інвестовано від 20 до 25 мільярдів доларів, що може підвищити капіталізацію ринку криптовалют до $ 1 трлн, пише Cointelegraph.

Це стане наслідком перетікання капіталів інституційних інвесторів, котрі вже демонструють підвищену увагу до ринку криптовалют.

Як пише видання, криптографічні індекси будуть поляризовані в цінні папери, в тому числі акції, які збільшать фізичні активи, а також в токени додатків, що пропонують продукти і послуги.

Для цього створено новий підхід до ICO з точки зору регулювання та відповідності закону, що і приверне інституційних інвесторів.

Все більше людей купують криптовалюти, оскільки люди шукають шляхи збереження заощаджень. Японія та інші держави вже готуються до випуску своїх національних криптографічних валют, які будуть взаємозалежні з BTC і іншими провідними криптовалютами. Їх популярність також сприятиме подальшій деградації традиційного банкінгу.

Багатьох людей від ринку криптовалют поки відлякує висока волатильність цифрових валют. Але і ця проблема вирішувана. Фонди, що працюють з блокчейном, нададуть інвесторам нові можливості по капіталу, що дозволить купувати ринок і зменшити волатильність ринку криптовалют.

В результаті всі активи, особливо акції, будуть токенізованими. Це раз і назавжди витіснить програмістів Ponzi, і ICOs візьмуть на себе роль приорітетного методу залучення капіталу.

Нагадуємо, що ми раніше писали  Чому біткоін — це нове золото?

Не пропусти наші яскраві моменти в Instagram та Facebook

Не забудьте підписатися на наш канал, там ще цікавіше — https://t.me/stocx_markets

Рейтинг
Поділитися: