StocX

Саморозвиток трейдера, як ключовий елемент успіху

Саморозвиток трейдера, як ключовий елемент успіху

Щоб стати професіоналом своєї справи і підтримувати професіоналізм на належному рівні, необхідно постійно розвиватися, вдосконалюватися і пізнавати нові аспекти свого заняття.

У випадку трейдингу необхідність постійного розвитку найбільш актуальна, оскільки в цій справі успіх залежить безпосередньо від самого трейдера, від його підготовки, накопичених знань і здатності діяти більш ефективно.  Результати вашої торгівлі-це те, що Ви собою уявляєте. Це показник рівня ваших знань і умінь.

Справжній професіонал своєї справи ніколи не повинен зупинятися на досягнутому. Тільки постійний розвиток, навчання і поповнення багажу знань забезпечують високий рівень професіоналізму.

Які ж основні методи самовдосконалення трейдера існують? Яким чином значно підвищити свої шанси на успіх?

Ось 6 принципів, які ви можете взяти собі на озброєння і почати застосовувати їх у своєму житті вже сьогодні.

Принцип 1. Будьте ” в темі”

Навіть якщо ви вже сформований трейдер  постійно стежте за новинками в сфері програмного забезпечення і за внутрішніми змінами в механізмі роботи біржі. Застосовувати ці знання в своїй торгівлі не обов’язково, але для загального розвитку дуже корисно знати.

Записуйтеся на онлайн-курси, лекції, читайте спеціалізовані блоги, перевіряйте інформацію на офіційному сайті біржі та організацій, які тим чи іншим чином можуть впливати на розвиток всієї біржової структури.

Принцип 2. Оточуйте себе професіоналами

Одним з ефективних методів особистісного і професійного розвитку є знайомство та підтримка зв’язку з «колегами по цеху», які мають спільні з вами інтереси і навіть перевершують вас по досвіду та професіоналізму. Здорова конкуренція породжує прагнення до вдосконалення, тому не варто приймати абсолютно індивідуальний метод роботи, а все ж підтримуйте спілкування з іншими представниками вашої професії.

Принцип 3. Читайте частіше і більше

Читання сама по собі призводить до значного розвитку інтелектуальних і аналітичних здібностей людини, що вкрай важливо і для трейдера. В даному випадку корисним буде читання як класичних книг з трейдингу, технічного та фундаментального аналізу, основ економіки і фінансів, так і стороння література.

На одному з семінарів по саморозвитку я почула дуже цінну пораду: «Якщо ви дивитеся телевізор в середньому 3 години на день, то скоротіть цей період хоча б до 1 години, а решта 2 години витрачайте на читання книг або перегляду повчальних відео». Це, здавалося б, просте правило може кардинально змінити ваше життя.

Що стосується мене, то я намагаюся дотримуватися 2 простих правил:

1) приділяти читанню книг хоча б 1 годину протягом дня; головне — намагатися робити це кожен день

2) в один з вихідних виділяти 3 години на перегляд навчальних відео або семінарів.

Принцип 4. Розвивайтеся комплексно

Сучасні курси, програми та книги з саморозвитку мають досить високу ефективність для поліпшення особистісних і професійних якостей. Зараз за допомогою відповідних книг і курсів можна значно поліпшити психологічні установки і дисципліну, збільшити увагу і пам’ять, поліпшити інтелектуальні можливості.

Почніть удосконалювати свої слабкі сторони і активно “прокачувати” сильні. Все це сприятиме комплексному розвитку трейдера і як наслідок природним чином позитивно позначитися на його торгових результатах.

Принцип 5. Плануйте свої завдання

Планування щоденних завдань, а також загальних довгострокових і середньострокових планів є основою високої ефективності успішних людей. Виробіть в собі звичку постійно фіксувати замітки і плани на паперових носіях або за допомогою спеціалізованих програм.

Щовечора складайте план на наступний день, по вихідних можна складати план на тиждень і місяць. Додайте в свій розпорядок нові завдання по пунктах, наприклад, читання кожен день по 1 годині, раз в тиждень перегляд відео по трейдингу, біг або плавання в басейні через день по 1 годині, вивчення нової мови по 15 хвилин кожен день.

Для оперативної роботи з планами, а також виконання поставлених завдань можна використовувати нагадування в телефоні або спеціалізовані додатки.

Навички, які ви будете розвивати при плануванні життєвих аспектів, неодмінно виявляться корисними і при торгівлі на біржі. Це дозволить розробити свою власну методику аналізу ринку, ведення журналу угод.

Принцип 6. Займайтеся спортом

Фізична підготовка сприяє поліпшенню дисципліни, сили волі і цілеспрямованості, що вкрай важливо для трейдера. Психологічна стійкість, підкріплена хорошим фізичним станом, істотно покращує торгові показники. Кожен день намагайтеся хоча б 30 хвилин приділяти фізичної активності. Наприклад, можна робити пробіжки, кататися на велосипеді або на лижах, ходити в басейн.

Якщо в якийсь із днів немає можливості або часу зробити тренування, то можна обійтися віджиманнями, підтягуваннями на турніку, присіданнями, вправами на прес. Це те, що можна без проблем зробити вдома в будь-який зручний час.

І не забувайте якомога більше дихати свіжим повітрям. Голова в такому випадку буде працювати набагато краще. Це неодмінно позначиться і на результатах торгівлі.

Слідуючи таким простим принципам, ви значно поліпшите свої особистісні і професійні якості, завжди будете в здоровому активному тонусі і в курсі усіх подій в світі трейдингу. Не переставайте розвиватися і нові досягнення не змусять себе чекати.

Нагадуємо, що ми раніше писали Про життя та трейдинг

 

 

 

Рейтинг
Поділитися: