StocX

Як займатися саморозвитком і не втрачати віру в себе

Як займатися саморозвитком і не втрачати віру в себе

Звичка вивчати нове робить Вас не таким, як інші.

Як ефективно продовжувати самоосвіту

Розслабтеся і вчіться далі


Заспокойтесь. Розслабте м’язи, перестаньте хмуритися. І повірте в себе. Кожна хвилина, яку ви інвестуєте в себе, принесе плоди. Може бути, завтра, а може бути, через десять років.

У цьому суть саморозвитку. Невідомо, коли вам знадобляться отримані навички. Але обов’язково настане момент, коли все вивчене вам стане в пригоді. І, озирнувшись назад, ви побачите, що все встало на свої місця.

Не можна зв’язати всі факти в єдине ціле, заглядаючи вперед. Це можна зробити, тільки озираючись назад. Доводиться вірити, що в майбутньому вони складуться в цілісну картину.

Стів Джобс

А ще потрібно довіряти самому собі. І усвідомити, що кожною хвилиною, яку ви витрачаєте на свою освіту і розвиток, Ви випереджаєте тих, хто цим не займається. Звичайно, життя — це не гонка. Але цю ідею можна використовувати в якості мотивації в роботі над собою. Головне, перестаньте недооцінювати себе.

Багато говорять, що знати і робити — не одне і теж, а теорія не так важлива, як практика. Я думаю, цю ідею занадто переоцінюють. І теорія, і практика однаково важливі. Не можна вибрати тільки щось одне: вони тісно взаємопов’язані.

Наприклад, можна спочатку прочитати про щось, а потім це зробити. Або, навпаки, спочатку зробити, а потім вивчати, щоб краще в цьому розібратися. Послідовність тут не важлива.

Відмовтеся від звичних поглядів на навчання


Подивіться на свої навички. А головне, зосередьтеся на тому, як саме ви можете допомогти іншим людям або компаніям.

Перестаньте турбуватися про те, що роблять інші. За вас просто говорить страх:

  • Страх зазнати невдачі.
  • Страх отримати відмову.
  • Страх втрати.
  • Страх того, що доведеться починати все спочатку.

Ну і що? Якщо ви розвиваєтеся і стаєте краще ви впораєтеся з усім, що може статися в житті.

Не мрійте про те, щоб життя було іншим. Прийміть свою ситуацію. Зрозумійте, що у вашого існування є причина. Все, що вам тепер залишається зробити, — перетворити бажане в реальність.

Нагадуємо, що ми раніше писали  Саморозвиток трейдера, як ключовий елемент успіху

Рейтинг
Поділитися: