Форекс стратегія Зональна Торгівля

Щоб торгувати по даній стратегії нам необхідно відкрити демо рахунок на біржі та відкрити платформу:

Для торгівлі по даній стратегії нам потрібно встановити індикатор Awesome Oscilliator і Accelerator Oscilliator з розділу індикаторів “Білла Вільямса“.

Форекс стратегія Зональна Торгівля

Коли рушійна сила (Чарівний Осциллятор) і прискорення (Індикатор Прискорення / Уповільнення) спрямовані в одну сторону (обидва зелені або обидва червоні) – це означає, що тренд не тільки рухається в цьому напрямку, але і прискорюється.

Форекс стратегія Зональна Торгівля

На цьому принципі базується зональна торгівля, також зване четвертим виміром Білла Вільямса.

Якщо поточні стовпці обох індикаторів зелені, це свідчить про зелену зону.

Форекс стратегія Зональна Торгівля

Якщо поточні стовпці обох індикаторів червоні, це свідчить про червону зону.

Форекс стратегія Зональна Торгівля

Для того щоб відкривати нові позиції на покупку в зеленій зоні або на продаж в червоній зоні необхідно не менше двох поспіль зелених або червоних бара, при цьому ціна закриття другого бару повинна бути вище (нижче) за ціну закриття попереднього бару.

Однак після п’яти зелених або червоних барів поспіль ми перестаємо відкриватися по тренду, тому що більше шести-восьми барів, забарвлених в один колір, зустрічається рідко.

У разі появи п’ятого зеленого або червоного бару необхідно виставити Stop Loss ордер на 1 піпс нижче мінімальної або вище максимальної ціни п’ятого бару. Якщо на наступному барі стоп-ордер буде виконаний, то його потрібно змінити на рівень, який на 1 піпс нижче мінімальної або вище максимальної ціни шостого бару і так далі.

Бажаємо профітів.

Інші стратегії

Перегляньте наші курси по трейдингу