StocX

Технологія блокчейну підкорює Гонконг

Технологія блокчейну підкорює Гонконг

Схоже, що Гонконг став ще одним регіоном, який підхопив «криптовалютну лихоманку».  Дві домінуючі галузі Гонконгу – фінанси і вантажоперевезення. За останні пару років обидві індустрії демонстрували щорічне зростання. На думку багатьох експертів Гонконгу, технологія блокчейна допоможе локальним підприємствам швидко рости і збільшуватися в масштабі.
Варто відзначити, що не тільки приватний сектор Гонконгу вважає, що за блокчейном – майбутнє. Уряд Гонконгу також активно інвестує в технологію блокчейна, і вона вже приносить користь різним державним структурам. Згідно зі статтею в Bloomberg, фінансові регулятори Гонконгу розробляють власну криптовалюту і використовують технологію блокчейна для роботи в області іпотечних пропозицій, відстеження електронних чеків і фінансової торгівлі.
                                               Бум блокчейнових компаній в Гонконзі

У Гонконзі були засновані багато компаній і стартапів, пов’язаних з блокчейном і криптовалюта. У їх числі і криптовалютні біржі, такі як Gatecoin і BitMex. На сьогоднішній день найвидатнішим ICO Гонконгу є збір коштів фонду OpenANX – сума в 14 мільйонів доларів була зібрана в перший же день ICO, коли переповнені ентузіазмом інвестори скуповували токени AOX на суму в 750 000 доларів кожні 10 хвилин.
Зараз регулятори Гонконгу уважно досліджують ICO, щоб краще розібратися в поточному стані криптовалютного ринку. В інтерв’ю Bloomberg Пол Чан (Paul Chan), міністр фінансів Гонконгу, висловився таким чином щодо ситуації з ICO в регіоні:
«Ми повинні бути дуже обережні з ними, тому що, з одного боку, ми заохочуємо інновації та вільні ринки, але з іншого – повинні дбати про інтереси роздрібних інвесторів».
Очевидно, що фінансові регулятори Гонконгу беруть до вподоби ICO набагато більше, ніж їх китайські колеги, які недавно заборонили всі первинні розміщення токенів в Китаї. Криптовалютну галузь Гонконгу незабаром можуть поповнити “втікачі” з внутрішнього Китаю, в першу чергу біржі.

Нагадуємо, що ми писали ,про Біткоіни — 6 найпоширеніших міфів

Не пропусти наші яскраві моменти в Instagram та Facebook

Рейтинг
Поділитися: